Weekendowy bonus do 2 800 zł z 50 free spins w Powerbet

Odbierz weekendowy reload bonus do 2800 zł w PowbetWeekend to czas niespodzianek, kiedy to możemy gdzieś wyjechać, odpoczywać, jak i cieszyć się czasem wolnym. To także dni, w których to można skorzystać z ciekawych promocji w kasynach internetowych. Świetnym tego przykładem jest kasyno Powbet, które swoim klientom oferuje bonus do 2800 PLN i darmowe spiny.

Promocja polega na tym, że można dokonać wpłaty między piątkiem a niedzielą, a pierwszy w tym czasie depozyt zostanie nagrodzony bonusem.

Jeśli wpłacimy na konto co najmniej 80 PLN, to dostaniemy bonus w wysokości +50%. Osoby, które zdecydują się jednak na wpłatę od 200 PLN, dostaną nie tylko +50%, lecz i darmowe spiny. Maksymalnie można zdobyć do 2800 PLN, co jest całkiem dużą kwotą. Jednocześnie na nasze konto w dwóch paczkach po 25 spinów trafi łącznie 50 żetonów na wybrany automat do gry z oferty kasyna. Można zatem liczyć na 2800 PLN i 50 FS, co jest świetną ofertą. A trzeba tu przecież pamiętać o tym, że jest to cotygodniowa oferta, więc w każdy weekend możemy wpłacać co najmniej 200 PLN i mieć na koncie dodatkowe 100 PLN oraz 50 FS.

Warto mieć jednak na uwadze, że obowiązują nas tutaj warunki bonusowe. Przede wszystkim bonus i wygrane ze spinów trzeba obrócić w czasie 10 dni, kiedy to maksymalna stawka na pojedynczy zakład wynosi 20 PLN. Bonus pieniężny należy obrócić x35, zaś wygrane ze spinów x40. Szczegółowe informacje o całej ofercie można znaleźć w regulaminie akcji.


Najnowsze promocje w kasynie Powbet