Live casino cash back do 600zł w Powbet

Odbierz zwrot z gier na żywoPowbet jak wiele innych kasyn internetowych oferuje swoim klientom możliwość zagrania w gry na żywo. To świetna okazja do tego, aby zagrać w ruletkę, blackjacka czy nowoczesne gry na żywo. Może się jednak nam tak zdarzyć, że poniesiemy trochę porażek. Na całe szczęście w każdym tygodniu obowiązuje cashback w wysokości 10%. Polega on na tym, że zliczane są nasze porażki w grach na żywo od poniedziałku do niedzieli, a dzięki specjalnemu systemowi obliczana jest potem wysokość ewentualnego zwrotu na konto. Warto jednak pamiętać, że liczą się jedynie gry na żywo.

Po taki należy zwrócić się bezpośrednio do kasyna poprzez live czat. Wtedy też będziemy mogli dostać dla siebie cashback od 5 euro / 20 złotych do 150 euro / 600 złotych. Taka kwota musi zostać potem przez nas obrócona 1 raz w kasynie i możemy nią swobodnie dysponować.

To nie jest jedyny cashback, na jaki możemy liczyć w tym kasynie. W każdym tygodniu obowiązuje również cashback w wysokości do 15% i aż 12 000 złotych. Zależny jest on od poziomu w programie lojalnościowym oraz od wysokości strat w danym tygodniu. Ponadto możemy liczyć w tym kasynie na ciekawe bonusy od depozytu, wśród których dostępne jest +50% do 2800 złotych z 50 free spinami.


Najnowsze promocje w kasynie Powbet