100% do 2000zł z 200 free spins na start w Powbet

Oferta dla nowych klientów PowbetJako nowa marka Powbet musi jakoś przyciągnąć do siebie nowych klientów. W związku z tym przygotowała specjalną ofertę na start, dzięki której można dostać podwójny prezent na start. Najpierw oczywiście rejestrujemy się na głównej stronie. Dzięki temu możemy od razu odebrać swój bonus za pierwszy depozyt. Wpłacamy na swoje konto minimum 80 PLN. Dzięki temu dostaniemy w prezencie bonus w wysokości +100% do kwoty 2000 PLN. Nie jest to jednak wszystko, albowiem możemy przy okazji odebrać drugą część z oferty na dzień dobry, którą jest 200 darmowych spinów. Te zostaną nam przyznane na wybrane sloty, w 10 paczkach po 20 dziennie. Niezwykle ważne jest to, aby logować się przez pierwsze 10 dni, gdyż każdego dnia trzeba odebrać 20 spinów. Inaczej przepadną z naszego konta.

Każdy z nowych klientów musi przy okazji spełnić warunki bonusowe. W przypadku doładowania środków konieczne jest obrócenie bonusu 35 razy w czasie 10 dni. W przypadku wygranych z darmowych spinów muszą zostać one obrócone 40 razy w czasie 10 dni. Na stronie kasyna można zapoznać się z pełnym regulaminem akcji.

Można również w dalszej części skorzystać z innych ciekawych promocji, w tym bonusu weekendowego, dzięki któremu można liczyć nawet na 2800 PLN i 50 darmowych spinów.


Najnowsze promocje w kasynie Powbet