Weekend bonus 50% do 3150 zł z 50 FS w BankoBet

Weekendowy bonus BankonBetWeekendowe bonusy to praktyka w 2023 roku już dość powszechna. Ze świecą jednak szukać naprawdę wyjątkowych promocji, które będą miały realny wpływ na waszą grę. I tym milej jest nam poinformować, że Bankonbet niewątpliwie spełni, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Dlaczego tak sądzimy? Zobaczcie sami. Jeśli planujecie rozrywkę pomiędzy piątkiem a niedzielą, po prostu wejdźcie na stronę i dokonajcie konkretnej wpłaty. Pamiętajcie przy tym, że konieczne jest tu konto i rejestracja, a co za tym idzie, po drodze czeka na was jeszcze akcja powitalna dla nowych graczy.

W tym jednak przypadku celem gracza jest dokonanie wpłaty na kwotę nie mniejszą niż 90 złotych. Kasyno doda wam jeszcze 50% więcej środków, które będą do waszej dyspozycji. W ten sposób sięgniecie nawet po 3 150 złotych, co bez wątpienia jest jedną z najatrakcyjniejszych ofert tego typu w internecie. To świetna okazja do zrealizowania wszelkich celów i kto wie, wygrania dużego jackpota. Co bardzo ważne, musicie premię aktywować z poziomu waszego konta. Konieczne będzie zatem wejście do działu Mój Bonus, gdzie naciśniecie przycisk aktywacja.

Jakby tego wszystkiego było mało, marka oferuje jeszcze 50 free spinów ekstra. Spiny trafią na konto w całości, dzięki czemu można je będzie rozegrać natychmiastowo. Co równie ważne, Bankonbet nie wyznacza nam automatu, gdzie musicie je wykorzystać. To wielki plus, bo przecież każdy z nas lubi i preferuje różne rozwiązania.

Pamiętajcie by przed wykorzystaniem bonusów zapoznać się z regulaminem oraz jego warunkami i zasadami, gdyż to one określają wszelkie wytyczne powiązane z promocją. Obowiązuje tu m.in 35-krotny wymóg obrotu.


Najnowsze promocje w kasynie BankonBet