Bonus na start do 2250 zł z 200 free spins w BankoBet

Powitalna oferta BankonbetBonus powitalny kasyna Bankonbet to bardzo ciekawe rozwiązanie dla gracza wymagającego. Jeśli chciałbyś aby twoje konto zasiliły dodatkowe środki pieniężne, ale też darmowe spiny, zdecydowanie czytaj dalej. Firma ta zdecydowała się bowiem opracować bonus powitalny, który pozwoli zyskać dwa ciekawe gratisy. Co niezwykle wciągające w całym zagadnieniu, minimalny depozyt na start przygody wynosi 90 złotych i już ta kwota zapewni wam pewne wsparcie marki. Pamiętajcie, że aby założyć konto, musicie mieć po prostu ukończony 18 rok życia. Jeśli ten aspekt jest dawno za wami, nie ma co zwlekać. Proces rejestracyjny trwa nie dłużej niż minutę. Grać można od razu po zakończonym procesie.

Bankonbet oferuje premię 100% do pierwszego depozytu, co zapewni wam od 90 do 2 250 złotych. Maksymalna kwota robi wrażenie, podobnie zresztą jak przejrzysty, dopisany do tego regulamin. Co więcej, wpadnie wam na konto 200 free spinów. Obroty będą rozłożone na 10 kolejnych dni, dzięki czemu co dzień zyskacie paczkę na poziomie 20 zakręceń. Będzie je można wykorzystać w dowolnie wyselekcjonowanych wideo slotach z oferty tejże marki. A trzeba zaznaczyć, że kasyno oferuje co najmniej kilkaset różnych pozycji. Bez trudu zatem znajdziecie coś dla siebie. Jednocześnie w zależności od tego, jaki bonus wykorzystujecie, możecie tu liczyć na prostą konieczność obrotu środkami.

Więcej odnośnie warunków i zasad znajdziecie w regulaminie kasyna Bankonbet. To tylko ok. minuta lektury, po czym można grać bezpiecznie. Z naszego punktu widzenia warto pamiętać, że gotówką bonusową należy obrócić 40 razy, z kolei bonusem z free spinów 35 razy.


Najnowsze promocje w kasynie BankonBet