Odbierz 20% cashback do 900 zł w BankonBet

Promocja live casino BankonbetJeśli chodzi o bonusy powiązane z cashbackiem, bardzo często są one skomplikowane i trudne w obrocie. W przypadku kasyna Bankonbet jest jednak całkowicie odwrotnie. To jedna z przyjaźniejszych i łatwiejszych akcji, jakie znajdziecie w sieci. O co w tym jednak dokładnie chodzi? Już tłumaczymy krok po kroku. Po pierwsze wydarzenie skierowane jest do wszystkich aktywnych użytkowników marki. Oznacza to, że wystarczy mieć konto i zalogować się na nie. Po wszystkim możecie dokonać w tygodniu dowolnej wpłaty i przejść od razu do oferty gier na żywo. Czym się charakteryzują? Podobnie w jak w kasynie stacjonarnym rywalizujecie tu z realnym krupierem, który prowadzi rozgrywkę i odzywa się do was. Wy z kolei możecie stale do niego pisać.

Cashback to nic innego jak zwrot gotówki. Bankonbet zapewnia aż 25% gotówki utraconej w ciągu tygodnia. W ten sposób zasilicie swoje konto nawet kwotą rzędu 900 zł, co jest naprawdę rzadkością i ciekawym widokiem. Minimalna kwota to z kolei 22,50 zł. Stąd też jest to promocja skierowana tak do graczy weekendowych, jak i do klasycznych high rollerów, którzy inwestują dużo pokaźniejsze sumy. Pamiętajcie przy tym o dwóch bardzo ważnych tu czynnikach. Po pierwsze, po swój zwrot musicie się zgłosić. Nie jest on przyznawany automatycznie. Tym samym trzeba przez czat na żywo napisać do obsługi (tylko w poniedziałki!), że prosi się o podsumowanie swojej gry. Po drugie, bonusowe pieniądze, jakie sobie zapewnicie, muszą być obrócone jeden raz.

Więcej informacji o warunkach i zasadach dostępnych jest na stronie kasyna. Gorąco zapraszamy i trzymamy kciuki, by zwroty nie były tu potrzebne.


Najnowsze promocje w kasynie BankonBet