Cotygodniowy cash back 15% do 13 500 zł w BankonBet

13 500zł cash backu w BankonBetCashback to uznana i ceniona forma bonusowa wśród kasyn online. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego. Przegrane w kasynie to naturalna kolej rzeczy. Dlatego oddanie graczom niejako drugiej okazji do odkucia się, to miły akcent. Dlatego też śpieszymy z informacją o marce Bankonbet, która wprowadziła wydarzenie tego typu zarówno dla gier klasycznych, jak i swojej odnogi kasyna na żywo. W tym newsie przyglądamy się pierwszej z tych części, gdzie możecie w ciągu jednego tylko tygodnia odzyskać nawet 13 500 złotych. Kwota robi wrażenie, dlatego nie przedłużając bardziej, zachęcamy do poznania szczegółów i przejścia na stronę tego niezwykłego operatora gier sieciowych.

Jedynym zadaniem gracza jest tu tak właściwie... gra. Mamy tu na myśli zabawę w kasynie przez cały tydzień. W poniedziałek z kolei skontaktujcie się z obsługą Bankonbet i poproście o zwrot części przegranej gotówki. Możecie tego dokonać np. przez bardzo wygodny i błyskawiczny czat na żywo. Pamiętajcie przy tym, że sama akcja dedykowana jest dla graczy najwyższych trzech poziomów VIP, dlatego zanim weźmiecie w niej udział, musicie trochę pograć. O szczegółach tego systemu możecie przeczytać również na naszej witrynie. Wasz cashback będzie wynosił od 5 do 15% i jego wysokość w pełni zależna jest właśnie od tego, który poziom macie - 3, 4 czy 5.

Całe wydarzenie jest w pełni odnawialne, co rzecz jasna w praktyce oznacza, że możecie z niego korzystać do woli co tydzień i co każdy weekend. Wystarczy pamiętać o poziomach VIP i kontakcie z obsługą klienta. Rzecz jasna wszelkie środki, które do was trafią, to pieniądze bonusowe. Dowiedzcie się za sprawą regulaminu marki, jak nimi obracać.


Najnowsze promocje w kasynie BankonBet