Live casinbo cash back 25% do 900 zł w BankonBet

Cashback na żywo w BankonBetNie poszło ci w ostatnim tygodniu gry w kasynie na żywo? Nic nie szkodzi, Bankonbet pozwoli ci się zrewanżować. Marka zaproponowała bonus cashback, który sprawia, że rywalizując przy tytułach na żywo macie możliwość utraty środków, by potem w poniedziałek wrócić do ich części. Jak czytamy na stronie, w ten sposób wróci do was nawet 900 złotych w gotówce bonusowej. Jak zdobyć taki dodatek i czy oczekiwać go może każdy po założeniu konta? Tak, to niezwykle prosta i przejrzysta akcja, która sprawia, że marka w błyskawicznym tempie zyskuje poparcie graczy z całego świata. Dołącz do nich i poznaj szczegóły tego wydarzenia.

Cashback w kasynie na żywo skierowany jest do każdego zalogowanego użytkownika, który posiada aktywne konto. Wystarczy w ciągu tygodnia dokonać wpłaty i podejść do dowolnie wybranych gier live. Na stronie znajdziecie ich naprawdę dużo i firma nie definiuje, które to muszą być pozycje. Jeśli przegracie, otrzymacie zwrot w wysokości 25% wszystkich utraconych środków. Wystarczy się po nie zgłosić do obsługi klienta w poniedziałek, by krupierzy mogli podliczyć całą kwotę i skierować ją do was. To jest właśnie takie proste! Co równie ważne, środki, jakie sobie zabezpieczycie, to oczywiście bonus - natomiast należy go obrócić zaledwie jednokrotnie. Dzięki temu Bankonbet na pewno będzie pretendować do jednej z rewelacji 2023 roku.

Więcej informacji o samym dodatku i każdym innym - a jest ich bardzo dużo - przeczytacie na witrynie. Regulamin z jego warunkami i zasadami jest niezwykle przejrzysty i zapoznanie się z nim nie zajmuje zwykle więcej niż minuta. A potem można od razu przejść do zabawy!


Najnowsze promocje w kasynie BankonBet