System gry w ruletkę - 63

Nie dziwi nas fakt, że od lat gracze starają się szukać jak najlepszych sposobów na oszukanie kasyna online i zwiększenie swoich szans podczas gry w ruletkę. Ponieważ mamy do czynienia z ruletką online, nie mamy praktycznie żadnych szans na wpłynięcie na wynik. Dlatego też jedyną rzeczą, którą możemy zrobić jest stosowanie systemów i strategii gry. Jedną z metod stosowanych przez klientów jest system ruletki 63. Co zatem powinniśmy o nim wiedzieć?

Czym jest system ruletki 63?

Czym jest system ruletki 63?System ruletki 63 swe korzenie ma w Ameryce, gdyż właśnie tam został on stworzony na potrzeby ruletki amerykańskiej. Jego założeniem jest obstawienie 24 pól z 38 obecnych na kole, dzięki czemu nasze szanse na wygraną wynoszą nieco ponad 63%. Stąd też wzięła się nazwa samego systemu. Warto jednak wiedzieć, że mowa tu o ruletce amerykańskiej, a system ten może być z powodzeniem stosowany także na ruletce europejskiej.

W tym wypadku moglibyśmy jednak mówić o systemie 64, gdyż przecież będziemy mieć o jedno pole mniej (europejska nie ma pola 00), więc matematycznie nasza szansa na zwycięstwo zwiększa się do 64,86%. Można zatem powiedzieć, że system ten okaże się dla nas całkiem opłacalny i skuteczny. Jakie są jednak jego główne założenia?Otóż podstawą tego systemu jest za każdym razem obstawianie dwóch z trzech obecnych na kole tuzinów lub kolumn. Są one płatne w stosunku 2 do 1, więc mamy spore szanse na zysk. Założeniem jest także to, aby za każdym razem stosować stawkę progresywną w stosunku x3. Jeśli w poprzedniej grze wypadła liczba, która znajdowała się w pierwszym tuzinie, to w takiej sytuacji obstawiamy za początkową stawkę tuzin drugi oraz trzeci. Gdyby doszło do naszej wygranej, to wracamy niejako do początku i znów obstawiamy stawkę początkową, lecz tym razem na te tuziny, na których nie wylądowała kulka w ostatnim rozdaniu.

Co jeśli jednak wcześniej przegraliśmy?

W tej sytuacji na tej samej zasadzie obstawiamy dwa pozostałe tuziny jednak z trzykrotnie większą stawką niż do tej pory. Jeśli zatem udaje się nam wygrać, to za każdym razem zyskujemy stawkę podstawową. Oczywiście im więcej będziemy wygrywać, tym mamy większe szanse na duży zysk. Trzeba jednak pamiętać o tym, że może to być niebezpieczna strategia. Mamy tu bowiem do czynienia z szybko rosnącą progresją. Ponieważ mamy 2 zakłady za jednym razem, więc zaczynamy od 2 żetonów. W razie porażki stawiamy 6, potem 18, 54, 162 i jeszcze więcej. łatwo jest zatem obliczyć, że dłuższa seria bez zwycięstwa jest w stanie całkowicie wyczyścić nasz budżet. Ponadto musimy uważać na konkretne kasyna i stoły do ruletki. Obowiązywać mogą bowiem w nich limity na środki pieniężne czy żetony. Łatwo zatem jest dojść do limitu jeszcze przed pierwsza wygraną, co może zakończyć się całkiem poważnymi stratami. Jest to zatem system, który jest nieco podobny do Martingale. W klasycznym Martingale mieliśmy jednak niższe prawdopodobieństwo wygranej wynoszące mniej niż 49%, jednak sama progresja była mniejsza, więc teoretyczne straty także były mniejsze. Warto zatem dobrze zastanowić się, czy faktycznie chcemy skorzystać z tego systemu, gdyż może on nam przynieść zarówno szybkie wygrane jak i spore przegrane.

Jeśli nie jesteśmy pewni tego, jak ten system będzie prezentował się podczas gry w kasynie, to polecamy skorzystanie z opcji darmowej ruletki. Jest to świetna okazja do gry bez ryzyka, kiedy zakłady w ruletce obstawianie są za pomocą wirtualnych żetonów. Służą one do symulacji prawdziwej gry w kasynie. Można zatem bez przeszkód przetestować zarówno system 63 jak i również inne metody gry w ruletkę.

Przypominamy również, że system 63 nie jest jedynym z którego możemy korzystać w czasie gry w kasynie na ruletce. Możemy również zagrać za pomocą systemu Martingale, 144, 1296, 300, systemu sekwencyjnego, Shauna, Bonda, Fibonacciego, d’Alemberta czy też Labouchere. Warto je również sprawdzić.