Cotygodniowy cash back do 13 500 zł w bonusie Myempire

Cashback VIP w MyEmpireKasyna online oferują programy lojalnościowe. Ich zadaniem  jest zachęcenie graczy do częstszej gry oferując cenne nagrody. W kasynie MyEmpire jedną z nagród dla graczy z programu VIP jest wyższy cashback. Można odebrać nawet do 13 500 PLN zwrotu! Kasyno wprowadziło dla swoich klientów program VIP, który składa się z 5 poziomów. Nas najbardziej interesować będą 3 najwyższe poziomy, które zapewniają cotygodniowy cashback na konto.

Mamy tu promocję, która dostępna jest dla graczy w każdym tygodniu. Obliczane są straty netto poniesione w grach w ciągu całego tygodnia. Następnie mnożone są one przez wartość cashbacku. Ten zależny jest od poziomu gracza.

Poziom 3. Pryncypat zapewnia 5% zwrotu do kwoty 4500 PLN lub 1000 EUR.

Poziom 4. Legat zapewnia 10% zwrotu do kwoty 9000 PLN lub 2000 EUR.

Poziom 5. Cesarz zapewnia 15% zwrotu do kwoty 13500 PLN lub 3000 EUR.

Cashback nie jest przyznawany automatycznie, więc należy o niego wnioskować w poniedziałek poprzez maila lub czat na żywo.

Kwota zwrotu podlega jednokrotnemu obrotowi, co jest bardzo dobrą wiadomością, gdyż w wielu innych kasynach trzeba zwrot obrócić kilkanaście czy kilkadziesiąt razy. Klienci kasyna mogą również liczyć na cotygodniowy zwrot w kasynie na żywo, gdzie do odebrania jest 25% cashbacku do 900 PLN.


Najnowsze promocje w kasynie MyEmpire