Bonus od wpłaty 50 free spins z kasynem Myempire

Cotygodniowy bonus od wpłaty Myempire z free spinamiMyEmpire to bardzo ciekawe kasyno internetowe, które swoim klientom jest w stanie zapewnić wiele ciekawych promocji. Już na start można wybrać pakiet składający się z 4 bonusów. Później jednak można liczyć na szereg innych akcji, a jedną z nich jest cotygodniowy bonus związany z darmowymi spinami.

W kasynie MyEmpire klienci mogą korzystać z cotygodniowej promocji. Ta obowiązuje od poniedziałku do czwartku i związana jest z pierwszym depozytem, jaki wpłacimy na konto w ciągu tygodnia. Zadaniem gracza jest wtedy wpłacenie na konto co najmniej 90 PLN lub 20 EUR. Dzięki temu aktywowany jest bonus, który pozwala odebrać 50 darmowych spinów. Takie żetony do gry zostaną przyznane na jeden z popularnych slotów z oferty kasyna. Spiny ważne są prze tydzień, więc w tym czasie należy je aktywować i wykorzystać na automacie.

Wygrane ze spinów traktowane są jako bonus. Trzeba je potem obrócić w kasynie minimum 40 razy w czasie 10 dni. Maksymalna stawka na jeden zakład w ramach obrotu wynosi 22.5 PLN lub 5 EUR. Z oferty można regularnie korzystać w każdym tygodniu. W kasynie MyEmpire można liczyć także na inną promocję z darmowymi spinami. Polega ona na tym, że w weekend od depozytu można zdobyć doładowanie o wartości 50% do 3150 złotych, a także dodatkowo właśnie 50 darmowych spinów.


Najnowsze promocje w kasynie MyEmpire