Bonus cash back na żywo 25% do 900 zł z Myempire

Cotygodniowy Live Cashback w kasynie internetowym MyempireNikt nie lubi przegrywać w kasynie, gdyż każda porażka to przecież utrata środków z portfela, konta. Na całe szczęście coraz więcej kasyn stosuje u siebie nagrody pocieszenia, czyli cashback. Jest to zwrot na konto części z przegranych środków. Dzięki temu zawsze można choć część odzyskać. W kasynie MyEmpire mamy do czynienia z ciekawą ofertą, gdzie można odebrać 25% do 900 złotych.

Prezentowana przez nas promocja w kasynie MyEmpire, dostępna jest dla klientów w każdym tygodniu. Obejmuje ona zakłady postawione od poniedziałku do niedzieli. Bardzo ważne jest to, że związana jest wyłącznie z grą w kasynie na żywo. To właśnie w grach prowadzonych przez krupierki i krupierów naliczana jest kwota zwrotu. Nasze przegrane netto ze środków wpłaconych na konto mnożone są przez 25%. Dzięki temu kasyno z łatwością jest w stanie obliczyć kwotę zwrotu. Minimalna kwota cashbacku wynosi 22.5 PLN, zaś maksymalnie odebrać można nawet 900 PLN.

Ważne jest to, że cashback nie jest przyznawany automatycznie, tylko należy się po niego zgłosić do BOK kasyna. Bardzo ważne dla graczy jest to, że zwrot należy potem obrócić w kasynie tylko 1 raz. W wielu kasynach jest to x30 czy x40, więc tu mamy znakomite warunki do obrotu bonusem. Potem zaś można pieniądze wypłacić z konta lub przeznaczyć na dalsze zakłady. W kasynie dostępny jest także dodatkowy cashback dla osób z co najmniej 3. poziomem w programie lojalnościowym. Dzięki niemu można liczyć nawet na 15% zwrotu do wielkiej kwoty 13500 PLN!


Najnowsze promocje w kasynie MyEmpire