Bonus od drugiego depozytu do 600 zł w kasynie BetOnRed

Bonus od drugiej wpłaty w promocji kasyna BetonRedKasyno BetonRed to coraz bardziej popularne miejsce do gry, w którym to można liczyć na dużo gier czy też ciekawych promocji. Już na samym początku można skorzystać z pakietu na start, który składa się z 3 bonusów. W przypadku oferty numer 2 można odebrać do 600 złotych. Nowi klienci kasyna BetonRed mogą odebrać po rejestracji swój pakiet na start. Składa się on z 3 osobnych bonusów, dzięki którym można odebrać łącznie do 1800 złotych i 250 free spinów. Po założeniu konieczna jest pierwsza wpłata do kasyna. Za nią można odebrać doładowanie o wartości 100% do kwoty 600 złotych, a także aż 250 free spinów, które można potem wykorzystać na slocie online Aztec Magic. Minimalna wpłata to 60 złotych.

Po odebraniu tego bonusu, można zdecydować się od razu na drug ofertę od depozytu. Tym razem do zgarnięcia będzie doładowanie w wysokości 55%, które maksymalnie może zapewnić do 600 złotych. Również i w tym wypadku minimalna kwota wpłaty to 60 złotych. Bonus ten będzie potem ważny przez 7 dni. W tym czasie należy go obrócić w kasynie minimum 30 razy, gdzie maksymalnie na jeden zakład można postawić do 25 złotych.

Na koniec można liczyć na 3 bonus od depozytu, gdzie można odebrać doładowanie w wysokości 100% do 600 złotych. I w tym wypadku minimalna kwota to 60 złotych. W przypadku pierwszego i trzeciego bonusu do spełnienia są te same warunki obrotu, gdzie należy kwotę 30 razy. Wygrane z darmowych spinów z kolei należy obrócić minimum 35 razy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową kasyna.


Najnowsze promocje w kasynie BetOnRed