Odbierz free spins z kołem fortuny w promocji BetOnRed

Spiny i koło fortuny w promocji kasyna BetonRedBetOnRed to jedno z tych kasyn, w których to można liczyć na całkiem sporo promocji związanych z darmowymi spinami. Teraz można skorzystać ze specjalnej promocji, która powiązana jest z kołem fortuny. Każdy z klientów kasyna BetOnRed może rozpocząć swój dzień od zbalansowanego darmowego spinu! Odebrać bowiem można z łatwością swój Codzienny Darmowy Spin na Koło Fortuny z pierwszym depozytem dnia! Można przy tym także dokonać w sumie 3 depozytów, które są za każdym razem większe i odebrać aż do 3 darmowych spinów.

Jak dobrze wiadomo, w tym kasynie dostępne jest specjalne Koło Fortuny. Zwykle spin na nim kupuje się poprzez wymianę zdobytych wcześniej punktów. Gdy mamy do czynienia z podstawowym brązowym kołem, to możemy w nim wygrać nawet 3000 PLN, dużo punktów, 20 darmowych spinów do wykorzystania w wybranej grze. Należy też o tym pamiętać, że maksymalna wygrana wynikająca z darmowych spinów wynosi 50 EUR, 200 PLN.

Oczywiście to tylko początek, gdyż można liczyć na darmowe spiny za depozyty, ale również każdy z graczy może na początek wykonać serię misji startowych, jak i dodatkowych zadań. Za spełnienie warunków takiej misji można zdobywać właśnie punkty do programu lojalnościowego, jak i również darmowe spiny.

Przypominamy również, że nowi gracze w tym kasynie mogą liczyć na potrójny bonus na start:

Bonus od 1. depozytu - 100% do 600 PLN + 250 darmowych spinów

Bonus od 2. depozytu - 55% do 600 PLN

Bonus od 3. depozytu - 100% do 600 PLN


Najnowsze promocje w kasynie BetOnRed