Bonus kasynowy na start - 600 PLN + 250 FS w BetonRed

Pierwszy bonus z free spinami w promocji kasyna BetonRedBetonRed to jedno z nowszych kasyn na rynku, które przy okazji oferuje swoim klientom zakłady bukmacherskie. Ponieważ cieszy się coraz większym zainteresowaniem, postanowiliśmy sprawdzić, z jakiej to promocji na start mogą skorzystać klienci w tym kasynie. Mamy tu pakiet na start z 3 bonusów, gdzie już pierwszy zapewnia doładowanie 100% i darmowe spiny.

Nowi klienci kasyna BetonRed zaraz po założeniu konta mogą skorzystać z oferty na start. Mamy tu 3 bonusy, z których każdy to osobna nagroda dla gracza. Przyjrzyjmy się zwłaszcza pierwszej ofercie. Jest ona skierowana do osób pełnoletnich, które nie miały wcześniej konta w tym kasynie.Oferta od pierwszego depozytu zapewnia graczom bonus w wysokości 100% do 600 złotych. To jednak nie wszystko, gdyż można jednocześnie odebrać 250 free spinów do wykorzystania w slocie online Aztec Magic. Minimalna kwota wpłaty to 60 złotych. Dostępne w bonusie darmowe spiny podzielone są na 5 paczek po 50 sztuk żetonów każda i będą przyznawane co 24 godziny. Takie spiny należy potem użyć w czasie 3 dni. Bonus z kolei ważny jest przez 7 dni. W tym czasie kwotę doładowania należy obstawić minimum 30 razy, zaś wygrane z darmowych spinów 35 razy.

Potem zaś można skorzystać z dwóch kolejnych bonusów: Oferta od drugiego depozytu zapewnia graczom bonus w wysokości 55% do 600 złotych. Minimalna kwota wpłaty to 60 złotych. Oferta od trzeciego depozytu zapewnia graczom bonus w wysokości 100% do 600 złotych. Minimalna kwota wpłaty to 60 złotych. Warunki są identyczne jak w przypadku pierwszego bonusu. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej kasyna.


Najnowsze promocje w kasynie BetOnRed