Zimowa magia z pulą 150 000€ w Play Fortuna

Zimowa magia promocji od Play FortunaOd 1 do 8 grudnia gracze Play Fortuny zbierać będą losy, które następnie zamienione zostaną na 4 047 nagród. Brzmi nierealnie, ale okres przedświąteczny na stronie tego kasyna naprawdę robi wrażenie. Czeka ogrom możliwości i przede wszystkim szalenie ciekawe nagrody. Wszystko to za sprawą bliskiej współpracy marki ze studiem deweloperskim NetEnt. To właśnie oni odpowiadają za loterię oraz poziom nagród, których wartość oszacowano na 150 000 euro! To żaden żart, właśnie o taką kwotę przyjdzie się nam mierzyć tym razem.

Poniżej informujemy was dokładnie, jak działa system. Zwycięzcy z miejsce od 1 do 94, otrzymają nagrodę podwójną: główną nagrodę pieniężną oraz dodatkową, na przedpłaconej karcie podarunkowej od dostawcy! Kartę otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia informacji o adresie zwycięzcy.Kampania sieciowa Zimowa Magia potrwa od godziny 22:00 1 grudnia 2019 do godziny 21:59 8 grudnia 2019. Za każdym razem, gdy gracz zagra za minimum 20€ prawdziwych pieniędzy (lub ekwiwalentem tej kwoty w innej walucie) na kwalifikujących grach w ciągu jednego dnia promocyjnego, otrzyma 1 bilet wstępu na losowanie nagród. Jak prezentują się gry kwalifikujące? Są to Jingle Spin, Santa Vs Rudolf, Secrets of Christmas and Finn and the Swirly Spin. Pozostałe zapiski związane z samą rywalizacją dostępne są na stronie organizatora, czyli kasyna Play Fortuna.

W razie dodatkowych pytań, odpowiedzi znajdziecie na stronie kasyna. Widoczny jest tam także ranking z zestawieniem nagród po które możecie sięgnąć. W ten sposób dowiecie się, co dokładnie możecie wygrać oraz jak prezentuje się pełna lista możliwości, warunki i zasady.


Najnowsze promocje w kasynie Play Fortuna