Barbarzyńskie szczęście z pula 10000 Euro w Play Fortuna

Barbarzyńskie Szczęście w play fortunaCzy i ty masz Barbarzyńskie Szczęście? Tak właśnie nazwano najnowszą loterię od kasyna Play Fortuna. Za jej sprawą wydanych zostanie aż 10 000 euro w gotówce. Jest to zatem kwota, która przekona nawet graczy typu high roller. Inna sprawa, że proces rywalizacji jest tu prosty, a wygra nawet taki gracz, który nie inwestuje zbyt pokaźnych środków. Jak to możliwe? Po pierwsze zasady gry sprzyjają szczęściu, po drugie nagrodzonych zostanie aż 498 osób, co samo w sobie jest wynikiem fenomenalnym. Poznajcie szczegóły przedsięwzięcie i za pośrednictwem naszej strony dołączcie do aktywnych graczy, którzy swoje pierwsze bilety mają już w tej chwili.

Kasyno wirtualne kieruje swoją loterię do wszystkich osób, które posiadają tam aktywne konta. Wystarczy bowiem zalogować się na swoje dane, a następnie zacząć grę za prawdziwe pieniądze w grze Conan. Za każde zdeponowane 20€ i obrócone w tej pozycji, otrzymacie 1 punkt na loterię. Play Fortuna dopuszcza możliwość wywalczenia nawet 50 losów w ciągu jednego tylko dnia. Za pierwsze miejsce w loterii przysługuje aż 1 000€ w gotówce, aczkolwiek kolejnych 497 osób także będzie miało się czym chwalić. Losowanie odbędzie się we wtorek 1 paździrnika a zwycięzcy zostaną ogłoszeni do środy 2 października 2019 roku. Po więcej szczegółów zapraszamy bezpośrednio na stronę organizatora.

Znajdziecie tam zresztą pełen regulamin jak również tabelę nagród z rankingiem. To cenne informacje, dlatego radzimy wszystkim zapoznać się z nimi przy pierwszej okazji i jeszcze przed startem gry. Dzięki temu sama rozrywka okaże się bardziej przyjazna, a wy szybko nauczycie się, jak zmaksymalizować swoje szanse na sukces.


Najnowsze promocje w kasynie Play Fortuna