Turniej Ruletka Vs. Blackjack z pulą 3500€ w Betchan

Turniej Ruletka vs Blackjack w BetchanZestaw turniejów Ruletka vs Blackjack to jedno z głównych wydarzeń kasyna Betchan. Za jego sprawą użytkownicy mogą podejmować zmagania nakierowane na te dwie kluczowe gry stołowe. Jesteście ich fanami? W takim razie dołączajcie do zmagań bez wahania. Pula do podziału na fanów każdej z tych propozycji to 1 750€ tygodniowo.

Najlepszy z kolei użytkownik, który zdobędzie najwięcej punktów na jednej z platform (można wygrać na obu na raz!) sięgnie po 500€ w gotówce. Jest to zatem ciekawe wyzwanie, które jednocześnie charakteryzuje się niezwykle prostym systemem regulaminowymi, gdzie gra sprawiać będzie wyłącznie przyjemność, bez konieczności gry za duże stawki. Jak to możliwe? Celem gracza jest zdobywanie punktów w ruletce lub blackjacku. Gry typu wideo sloty nie są zaliczane do promocji. W ciągu tygodnia trwania wydarzenia – a licznik dostępny jest na stronie przez cały czas – grajcie za gotówkę, a zapewni wam to odpowiednie premie. 1€ w zakładzie to 1 punkt do zestawienia, dzięki czemu możecie walczyć o swoje szanse i jednocześnie stale monitorować progres czy wyniki konkurencji. W warunkach i zasadach widnieją informacje o tym, jakie zakłady nie są brane pod uwagę, dlatego też na początku doradzamy szczegółową lekturę. Nagrodzonych przy każdej grze będzie 25 osób, dlatego należy podjąć pewne ryzyko, by wywalczyć sobie sukces.

Lista nagród rozpisana jest na witrynie, gdzie widoczne są także pozostałe turnieje i promocje od kasyna Betchan. W razie pytań i uwag, możecie je kierować bezpośrednio do obsługi klienta. Działa ona za sprawą czatu na żywo, do którego dotrzecie przez jedno kliknięcie w prawym dolnym rogu strony.


Najnowsze promocje w kasynie BetChan