Świąteczne koło fortuny z prezentami w bonusie Betchan

Wpłacaj, kręć i wygrywaj w Świątecznym kole BetchanKoło Fortuny to jeden z najbardziej znanych teleturniejów w historii. Charakterystyczne koło z nagrodami budzi od lat emocje.Świetnym tego przykładem jest świąteczne koło fortuny, które możemy znaleźć w kasynie Betchan. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej loterii. Koło Fortuny w Betchan to nowa akcja obowiązująca w grudniu. Została ona specjalnie zorganizowana w związku z nadchodzącymi świętami. Skorzystać z niej może każdy z graczy, który spełni określone warunki.

  1. Na sam początek naszym zadaniem jest wpisanie hasła YETI w polu „Twój Kod Bonusowy”, a następnie naciśnięcie przycisku Dodaj podczas dokonywania wpłaty.

  2. Następnym naszym zadaniem jest wpłacenie na swoje konto co najmniej 120 PLN lub 30 USD bądź EUR.

  3. U góry w panelu kasyna znajduje się Koło Fortuny - klikamy w ten przycisk.

  4. Otwiera się przed nami koło, gdzie musimy nim zakręcić.

  5. Yeti’s Wheel of Fortune zapewni nam jedną z nagród gwarantowanych.

Warto pamiętać, że taki kod bonusowy możemy aktywować tylko raz dziennie między 00:00 a 23:59 UTC. Samo zaś Koło Fortuny jest dostępne dwa razy w tygodniu, we wtorki i niedziele. Możemy zatem w ciągu tygodnia uzbierać do 7 opcji zakręcenia kołem. Do wygrania są tutaj różne nagrody:

10 darmowych spinów

25 darmowych spinów

50 darmowych spinów

100 darmowych spinów

200 darmowych spinów

500 PLN

5000 PLN

50 000 PLN

Szczegółowy regulamin na temat nagród i samego turnieju można znaleźć na stronie Betchan Casino. Jedno jest pewne, każde zakręcenie kołem może nam przynieść wybraną ilość darmowych obrotów lub zakręceń kołem. Warto zatem większy depozyt w kasynie podzielić na kilka mniejszych, dzięki czemu otrzymamy w tygodniu kilka losów na kole.

Nowe osoby w kasynie Betchan mogą skorzystać z atrakcyjnego bonusu powitalnego, który składa się z aż 4 etapów. Dzięki temu można zainkasować na swoje konto do 2000 PLN i 120 darmowych spinów. Ponadto w każdy poniedziałek obowiązuje +50% bonus z kwotą do 500 PLN i 30 FS. Polecamy także sprawdzić na stronie kasyna dostępne cotygodniowe turnieje z różnymi nagrodami.


Najnowsze promocje w kasynie BetChan