33 Darmowe Spiny bez depozytu w kasynie Betchan

Graj za darmo i bez ryzyka dzięki bonusowi bez depozytu

Free Spiny na Starburst w BetchanSpecjalnie dla naszych czytelników wspólnie z kasynem Betchan przygotowaliśmy promocję powitalną wartą wszelkiej uwagi. Jeśli jesteście pasjonatami rozrywki on-line, wystarczy przejść na stronę naszego partnera i założyć konto. Bez konieczności złożenia depozytu zyskacie aż 33 darmowe spiny, które następnie wykorzystacie w slocie Starburst od Netent.

Dodatkowo w przypadku w którym jesteście graczami deponującymi czeka na was 100% wpłaty do kwoty 500 złotych, a także dodatkowe 30 free spins do wykręcenia. Tym samym razem z Betchan oferujemy dwa rozwiązania, które zadowolą graczy minimalizujących ryzyko, jak również tych, którzy od samego początku inwestują pokaźniejsze kwoty. Jak sami piszą: „Bonusy od wpłaty muszą zostać obrócone 45 razy zanim środki będą mogły być wypłacone. Bonusy bez depozytu oraz darmowe spiny za rejestrację muszą zostać obrócone 50 razy zanim środki będą mogły być wypłacone. Pamiętać należy, że minimalna wpłata w wysokości 20 euro jest wymagana aby móc wypłacić środki uzyskane z bonusów bez depozytu lub darmowych zakręceń.

Warunki i zasady promocji są zatem znane, dlatego gorąco zachęcamy do udziału i podjęcia rękawic. Takich bonusów na próżno szukać u konkurencji. Zestawy free spins i tym bardziej doładowań gotówkowych, to coś, czego pożąda każdy gracz, bez względu na staż czy cele swojej gry. Oczywiście skorzystać można wyłącznie z jednego rozwiązania.


Najnowsze promocje w kasynie BetChan