Reload bonus 250 zł z 30 FS w Starburst w HotSlots

WEEKLY SPOTLIGHT w kasynie internetowym HotSlotsWiele kasyn stara się zachęcić swoich klientów do większej aktywności, oferując im promocje od depozytu. Dzięki temu gracze mogą liczyć na bonusy, a kasyna na ich aktywność. Tak jest między innymi w kasynie HotSlots, gdzie w każdym tygodniu można liczyć na promocje z doładowaniem konta i darmowymi spinami. W prezentowanym kasynie możesz odebrać niesamowity 100% Reload Bonus do 250 PLN za każdym razem, gdy dokonasz wpłaty za pośrednictwem odpowiedniej oferty, nawet do dwóch razy. Co więcej, kasyno dorzuci jeszcze do 30 Darmowych Spinów! Promocja ta dostępna jest w każdym tygodniu, od godz. 12:00 w poniedziałek do 23:59 (CEST) w niedzielę.

Klienci mogą odebrać wtedy 100% Reload Bonus do kwoty 250 PLN + 15 Darmowych Spinów, a co najważniejsze - dwa razy w trakcie okresu promocyjnego. Dzięki temu można w tygodniu odebrać do 500 PLN i 30 darmowych spinów. Darmowe Spiny są dostępne na grze Starburst.

Wygrane z Darmowych Spinów są ograniczone do 500 PLN, a maksymalna wysokość wygranych wynosi 2000 PLN.

Należy pamiętać o tym, że wymagany jest obrót wygranych z Darmowych Spinów w wysokości 15x. Obrót taki powinien zostać spełniony w ciągu 3 dni od momentu aktywacji spinów. Z kolei bonus i wpłata muszą zostać postawione 30-krotnie, a przy tym wymagania obrotu mogą zostać zrealizowane tylko w automacie Starburst. Promocja jest przy tym stała, więc można z niej korzystać w każdym tygodniu.


Najnowsze promocje w kasynie HotSlots