Największe wygrane na maszynach hazardowych od GameSys

Mieliście już okazję pograć w Diamond Bonanza, Frederic vs Francois czy 7 Wonders? To gry studia deweloperskiego GameSys. Za ich sprawą możecie liczyć na całkiem pokaźne wygrane pieniężne. Ile wygrano jednak najwięcej? Cóż, o ile oficjalne dane nie są podane w sieci, tak spróbowaliśmy odszukać szczęśliwców, którzy chwalili się najwyższymi jackpotami. Efektem jest poniższy artykuł, w którym zagłębiamy się we wszelkie dodatki tych twórców. Ich gry budzą wielkie emocje od wielu lat, dlatego przedarcie się przez dziesiątki ciekawych wpisów sprawiło nam sporo radości. Okazało się bowiem, że za ich sprawą wydano już miliony dolarów w samych tylko premiach!

Wysokie wygrane na automatach od  GameSys

Wysokie wygrane na automatach od  GameSysWzięliśmy rzecz jasna jedynie pod uwagę gry tego dewelopera. Należy zatem pomyśleć, że najwyższe wygrane są tu jedynie dodatkiem do ciekawej zabawy. Pozycje od tego studia cechują się prostym układem jednorękich bandytów. Graficznie i mechanicznie nawiązują tym samym do pozycji najprostszych, znanych nawet z końcówki lat 90-tych. Rzecz jasna nie oznacza to wcale, że otrzymacie produkty słabe jakościowo, bynajmniej.

Marka gwarantuje najlepsze możliwe rozwiązania, aczkolwiek kieruję się w stronę graczy, którzy cenią szybkość rozgrywki. Znajdziemy tu co prawda systemy np. darmowych zakręceń, jednakże to nie one są kluczowe. Do tego fragmentu jednak wrócimy. W zakresie maksymalnych wygranych w bardzo dużym stopniu jest to zależne od kilku czynników, a także od oferty samego kasyna. Gry od GameSys mają stałe jackpoty, które nie rosną w zależności od rozwoju, tak jak to bywa w grach progresywnych. Niektóre marki oferują tym samym maksymalne wygrane rzędu ok. 2 000€, aczkolwiek spotkaliśmy się z firmami, które wartość tę powiększają pięciokrotnie. Walka o 10 000€, które zwykle jest kwotą wręcz szaloną to dobry współczynnik. Pamiętajcie jednak, że każda wygrana zależna jest także od granej przez was stawki. Oznacza to, że przed rozegranym spinem musicie zadecydować za ile gracie oraz ile zwycięskich linii wypróbujecie. Innymi słowy, możecie grać przykładowo za 0,50 zł jedno zakręcenie, ale maksymalna wygrana będzie oczywiście niższa, niż gdybyście grali za dyszkę od jednego ruchu.

Jedno zakręcenie warte kilkadziesiąt tysięcy

GameSys nie chwali się zwycięzcą, który wygrał u nich kwotę maksymalną. Nie możemy zatem oficjalnie mówić o wskazanym rekordzie. Należy jednak zakładać, że była to wartość bliska kilkunastu tysiącom euro, co w przeliczeniu może nam dać ok. 60 tysięcy złotych. Standardowe wygrane, które padać mogą co dzień, to ok. 8 tysięcy złotych. Wszystko to rzecz jasna za sprawą jednego tylko zakręcenia. Doświadczenie nauczyło nas, co zresztą pokazuje oficjalny rekord Guinessa, że wystarczy jeden obrót, by stać się milionerem. Nie należy zatem podchodzić do tego sceptycznie, aczkolwiek uczulamy zawsze, że rozrywka hazardowa to przede wszystkim zabawa. Możliwości realnego przychodu są tu niskie, aczkolwiek w tym elemencie trzeba liczyć po prostu na szczęście, które jest tu kluczowe.

Gry mają określone współczynniki RTP, mają też własne i stałe mechaniki, dlatego pod tym względem pewne ograniczenia i możliwości znane są od samego początku. Swoje szanse możecie podbijać za pomocą funkcjonalności dodatkowych. Wymieniliśmy już m.in. Wild, ale go nie opisaliśmy. Jest to faza, która uruchamia system re-spinu. Ponowne zakręcenie rusza część znaków, które nie są zablokowane i daje graczowi kolejną szansę na wygraną pieniężną. Scattery z kolei albo naturalnie zapewniają większe wygrane albo uruchamiają kolejne procesy, mające sprzyjać graczowi. Free Spiny z kolei to inaczej, spolszczając, darmowe zakręcenia. Za ich sprawą zagracie kompletnie za darmo, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Faza ta jest także – zwykle – odnawialna, a obrót ma wartość ostatnio granej stawki za prawdziwe pieniądze. Takich szans może być od kilku do kilkudziesięciu (nawet 50+).

W wielu slotach od GameSys popularny jest także tryb Gamble, Hazardu. Jest to opcja bazowa i dostępna tylko w klasycznych wideo slotach. Za jej sprawą każdy zwycięski spin możecie wymienić na podwojoną nagrodę. Celem gracza będzie wybór czerwonej lub czarnej karty, których jest dokładnie po połowie. Tym samym macie 50% na trafienie właściwej opcji. To czysta losowość, ale może w krótkim czasie zapewnić wam znacznie pokaźniejsze środki finansowe, co niektórych na pewno ucieszy. W takim przypadku wygrane nawet 10 000 euro zamienicie w parę sekund na wartość dwukrotnie większą. Gry od GameSys są atrakcyjne i wciągające, co potwierdza np. Queen of Winter Wins, a dodatkowo jest ich bardzo dużo. Na rynku dostępnych jest ok. 200 znanych nam pozycji, co dodatkowo należy uzupełnić m.in. o gry stołowe czy wideo pokera. Duże wygrane dostępne są w każdej z takich gierek. Każdą z nich dodatkowo możecie poznać za darmo, za co odpowiada tryb demo. Takie rozwiązanie jest korzystne dla każdego, bowiem pozwoli wam poznać slot, zanim zainwestujecie w niego realne pieniądze. Taki trening popłaca, zwłaszcza, że nie ma tu ograniczeń czasowych oraz ilościowych.