Najbardziej popularne jackpoty w grach Red Tiger

Polowanie na kumulacje, czyli właśnie na jackpoty online, to nie lada wyzwanie. Po takie zawody sięga mnóstwo ludzi, bo to nie tylko dodatkowa adrenalina, ale w istocie sposobność do wygrywania jeszcze większych pieniędzy. Jeśli zatem interesuje was próba przejścia do historii danego kasyna, zdecydowanie powinniście się poznać także z marką Red Tiger. Jest to studio deweloperskie, które na przestrzeni ostatnich lat wyprodukowało kilkadziesiąt wideo slotów oraz gier stołowych online, które będą dla was nie lada nowością w kontekście rozgrywki hazardowej. W gronie tych pozycji znajdziecie oczywiście także najpopularniejsze, czyli takie, po które sięga najwięcej graczy z całego świata. Które wideo sloty zaliczymy do tego grona?

Najwyższe wygrane w grach Red Tiger

Jackpoty w grach Red TigerZacznijmy od tego, że samo studio deweloperskie oferuje szerokie spektrum wyboru swoich gier. Będą zatem klasyczne wideo sloty, które nawiązują bezpośrednio do czasów jednorękiego bandyty. Będą też hity nowoczesne, gdzie technologia gra pierwsze skrzypce, a celem jest bezpośrednim jest wdrożenie dodatkowych rozwiązań i wydłużenie zabawy o opcje premiowe. Gracz sam na tym etapie musi określić, czy interesuje go szybka rozgrywka, czy może jednak wolałby sięgnąć po mocno zaawansowane typy, które zresztą specjalnie dla was, przynajmniej częściowo, omówimy. Oferta gier to jedno, ale musimy przecież pamiętać o tym, że aby wybrać najbardziej popularne, najpierw te muszą nas czymś zaciekawić. I tu właśnie wkraczają pomysły podstawowe, które spotkacie w mechanizmach gier od Red Tiger. Często mają one jednak mocno nietypowe nazewnictwo. Do czego pijemy? Są to np. Dragon Coins, Giant Coin, Dragons' Blessing, Dynamite Wilds and game progress, Remove Low-Paying Symbols, Random Wilds Multiplier czy Mega Wilds. Te indywidualne określenia nawiązują jednak przede wszystkim do takich opcji jak Wild i Scatter. Pod takimi znaczkami w wideo slotach skrywane są dla przykładu mnożniki wygranych, uruchomienie gier dodatkowych, free spiny, faza re-spin uruchamiająca bębny na nowo czy także opcja hazardowa. Do tego dochodzą oznakowania Free Spins lub Bonus czy właśnie Jackpot, o którym dużo pisać będziemy w tym artykule.

Najpopularniejsze jackpoty to gry, które oferują nam najwyższe wygrane. Rozróżnić należy jednak jackpoty progresywne od klasycznych, bowiem to właśnie tych drugich należy się upatrywać w kontekście gry od Red Tiger. Pierwsze z nich gwarantują wzrost puli nagród w zależności od tego ile osób gra generalnie i ile inwestuje w to pieniędzy. Jackpoty klasyczne z kolei zawsze są stałe i oferują dokładnie taką samą kwotę w pierwszym dniu swojego istnienia, jak i przez cały rok. Jak sobie w tym zakresie pomóc i co wspierać was będzie przy wygranych? Wymienić tu należy kilka punktów, które pomogą wam np. w Lucky Oktoberfest czy Dynamit Riches wygrać nawet do 5 000 razy więcej niż wasza pierwsze składka. A to wcale nie są gry, które oferują największe kwoty. Jest lepiej i do tego jeszcze dojdziemy. Co do samej pomocy, przykładowo idealne okażą się tutaj promocje. Jest to aspekt, który kasyna często organizują z nakierowaniem właśnie na wskazane wideo sloty lub też studia. Jednym z nich może to być Red Rake. Przykładowo zgarniecie 2 000 złotych na początek swojej przygody, zestawy 100 free spinów czy też konkretny cashback, który pozwoli wam odzyskać część przegranych środków i przeznaczyć je ponownie na swoją rozrywkę. Samych bonusów jest znacznie więcej i bazować mogą także na loteriach czy też turniejach. Za ich sprawą zagwarantujecie sobie konkurowanie z innymi graczami, a przy tym włączycie się do walki np. o cenne gadżety czy wyjazdy na ekskluzywne wycieczki VIP. Jest o co się starać, szczególnie, że opisywane przez nas studio deweloperskie często uczestniczy w takich akcjach i wybierane jest do rozgrywek. Wpływ ma na to mnogość oferowanych przez nich gier, jak również opcje klasyczne połączone z nowoczesnymi. Kolejna pomoc to rzecz jasna trening. Gry od Red Tiger dostępne są często za darmo poprzez opcję DEMO. Jest ona implementowana na strony kasynowe, dzięki czemu możecie bez rejestracji i dokonywania depozytu przejść przez cały proces, poznać mechanikę i zrozumieć jej rozwiązania przed startem gry na realną kasę. To spora oszczędność, także nerwów. Inna sprawa, że w ten sposób dobierzecie odpowiednio ciekawe gry do swoich oczekiwań.

Tytuły Red Tiger warte polecenia

Tytuły warte polecenia od Red TigerJeśli chodzi zatem o najbardziej popularne gry, na pewno musimy tu wspomnieć przedstawione już Dynamite Riches oraz Lucky Oktoberfest. Ta druga gra jest zresztą jedną z najnowszych w studio. Do tego dochodzi Da Vinci’s Mystery czy Pirates’ Plenty. W każdym przypadku otrzymacie ponad 5 000 żetonów za każdy jeden swój, jeśli uda się wam wygrać maksimum. Mamy jednak cztery gry, które oferują jeszcze więcej, z czego jedna – dużo więcej. Chodzi nam o Golden Leprechaun (ma aż 117 649 zwycięskich układów, co być może jest światowym rekordem!), Dragon’s Luck Megaways (z podobnym układem jak poprzednik) oraz Dragon’s Fire Megaways, który działa bardzo podobnie. W każdym z trzech przypadków wygracie nawet 10 000 razy więcej niż wynosił wasz początkowy zakład. A mówimy wyłącznie o opcji w której gracie na minimalną stawkę. Wyobraźcie sobie swoją wygraną, gdy gracie dla przykładu za 100 złotych! Grą, którą zostawiamy na koniec jest Mystic Wheel. Pozycja ta daje nam więcej niż 10 tysięcy mnożnika, co ciekawe, korzystając tylko z 30 zwycięskich układów i tabeli 5 do 4. Jedynym elementem dodatkowym jest tu Mystic Wheel i to właśnie ono może wam zapewnić dużo więcej pieniędzy.

Podsumowanie

Wszystkie gry, które wymieniliśmy, stanowią tylko tło oferty Red Tiger. Pozycje te znajdziecie w uznanych kasynach internetowych, ale także u nowicjuszy. Firma zdecydowała się wspierać hazard ogólnie, a wszystko za sprawą prostoty użytkowania ich wideo slotów oraz gier stołowych. Skorzystają z nich całkowicie początkujący, ale też osoby, które grają od przeszło dekady i ich wymagania w zakresie samej grafiki, animacji czy też mechanizmów, znacznie wzrosły. W przypadku pytań i wątpliwości, możecie przejść na stronę operatora, gdzie znajdziecie informacje o grach, jak również wersje demo czy potencjalne zrzuty, które pokażą wam jak wygląda gra ogólnie. To podstawowe dane, ale na pewno pomocne, które będą z wami od początku do końca. Musicie przy tym wiedzieć, że gry od Red Tiger nie mają widocznego RTP, a ocenia się je jedynie na poziomie Hit Rate, czyli klasycznego poziomu trafiania wygranych. Za jego sprawą zobaczycie, czy jest on bliższy 100 czy jednak przykładowo 90, co oznacza rzadsze, a większe wygrane.