Dołącz do VIP Program w kasynie Betchan!

Betchan Kasyno Online VIP Klub

Aż jedenaście poziomów w programie VIP zaoferowało nam w promocjach Betchan. To mnóstwo szans, które gwarantują nie tylko dodatkowe środki finansowe, ale mogą nam dostarczyć nawet nowiutkie… Porsche 911 Carrera GTS! Wydaje się niewyobrażalne, ale właśnie taki program lojalnościowy widzimy już teraz. Aby do niego dołączyć, wystarczy założyć konto na stronie kasyna (taki proces trwa kilkanaście sekund), a następnie dokonać wpłaty przez dowolnie wybraną metodę płatniczą. Gdy tylko zaczniecie rozgrywkę za prawdzie pieniądze, automatycznie zostaniecie włączeni do zagadnienia. A tam czekają konkretne premie. Przy pierwszym poziomie, do którego potrzeba zaledwie 100 punktów, otrzymacie 5€ premii w formie dodatku gotówkowego na dalszą grę.

Jak w ogóle to działa? Punkty Betchan (BP) zdobywa się za każdy postawiony zakład. 1 BP jest dodawany za każde $20, €17, 25 NZD, 1.200 RUB, 170 NOK, 80 PLN w zakładach. Wybór waluty należy oczywiście do samego gracza. Popłaca tu sama aktywność i to ona będzie wpływać na końcowe statusy. Te opisane są jako VIP Level z daną cyfrą od 1 do 11. Tabelę porównawczą, gdzie zobaczycie przysługujące premie i możliwość zapewnienia sobie agenta VIP. Taka osoba będzie dbać o wasz komfort w możliwie najwyższym stopniu. O tym, że warto się starać czytamy rzecz jasna w regulaminie, gdzie widnieją wszelkie kluczowe dane dla chętnych graczy.

Standardowy miesięczny limit wypłat to €25000, wyższy limit to €40000 a najwyższy wynosi €75000. Na tej podstawie możecie się dowiedzieć, że jeśli gracie wyższe stawki, warto się ubiegać o kolejne i bardziej rozbudowane możliwości. Gotowi na taką przygodę? W takim razie do dzieła!


Najnowsze promocje w kasynie BetChan