Bonus 100% do 200 zł z free spinami z 2 wpłata w Slotty Vegas

Bonus od drugiego depozytu w kasynie online Slotty VegasSlotty Vegas z ich promocją powitalną zaskoczą nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Wszystko za sprawą aż czterech kolejnych dodatków, które będą tam na was czekać. Jeśli tylko chcecie z nich skorzystać, wystarczy przejść na stronę, zalogować się i korzystać z kolejnych uzupełnień wam przysługujących. Akcja jest bowiem skierowana do wszystkich osób z założonym tam poprawnie kontem.

W przypadku drugiej premii otrzymacie tam podwojenie wykonanej wpłaty. Możecie ją zresztą zrealizować przez dowolne narzędzie płatnicze zaimplementowane na stronie. Wystarczy, że będzie to 20 złotych, by wziąć udział w przedsięwzięciu. Maksymalnie z kolei na wasze konto może w tym przypadku spłynąć do 200 złotych. Marka ta pozwoli wam sięgnąć po podwójny prezent z okazji drugiego depozytu. Musicie tylko pamiętać, że możecie go zrealizować zaledwie raz, a sam ważny będzie wyłącznie przez 7 kolejnych dni od momentu jego otrzymania. W tym czasie otrzymacie do 200 złotych, ale też 25 free spinów. Te z kolei będą dostępne w automacie Book of Dead. Gra ta uważana jest za jedną z lepszych w dziejach jednorękich bandytów, czyli gier klasycznych nawiązujących jeszcze do końca ubiegłego wieku. Takie darmowe zakręcenia to prawdziwy skarb i na pewno warto je obrócić. W przypadku wygranych za ich sprawą, musicie nimi 40-krotnie obrócić, co dotyczy także premii gotówkowej.

Wszelkie pozostałe warunki i zasady, które dobrze jest poznać przed startem korzystania z promocji, dostępne są oczywiście na stronie Slotty Vegas. Krótka lektura pomoże wam w dotarciu na szczyt, dużych wygranych i końcowo, wypłaceniu wszelkich pieniędzy na swoje konto. Spróbujcie koniecznie, to się opłaca!


Najnowsze promocje w kasynie Slotty Vegas