Betchan - 30 free spins i darmowa kasa za trzeci depozyt

Pakiet Darmowych Obrotów za kolejny depozyt

Pakiet Darmowych Obrotów za kolejny depozyt w kasynie BetChanJeśli jesteście zainteresowani założeniem nowego konta, Betchan zaoferuje wam odpowiednio dogodne promocje. Ta od depozytu została podzielona na aż cztery etapy, każdy równie interesujący i korzystny. Specjalnie dla naszych graczy informujemy, co możecie dzięki niej zyskać i jakie są warunki niezbędne do realizacji bazowych założeń. We wstępie chcemy was poinformować, że trzeci depozyt jest o tyle szczęśliwy, iż oferuje dodatkowe doładowanie na poziomie 50% aż do 500 złotych. Jakby tego było mało, wasze konto zostanie uzupełnione o 30 darmowych spinów do przekręcenia w slocie Casanova.

Ta podwójna bomba skierowana jest do wszystkich użytkowników. By z niej skorzystać, przy depozycie należy przepisać odpowiednio przygotowany do tego kod kasynowy: MOSCOW. To gwarancja automatycznego dodania takich środków do konta. Naturalnie w ten sposób zobligujecie się do przestrzegania warunków i zasad obowiązujących w regulaminie Betchan. Co to oznacza w praktyce? Po pierwsze macie 30 dni na ich realizację. Po drugie, w przypadku premii gotówkowej konieczne jest obrócenie środkami 45-razy przed ich potencjalną wypłatą. Jeśli chodzi o darmowe spiny, wartość ta to 50-obrotów.

Minimalny depozyt jakiego należy dokonać, by sięgnąć w ogóle po premię to 20 euro, natomiast maksymalna stawka przy pojedynczym obrocie, która brana jest tu pod uwagę to 5 euro (lub odpowiednik na polskie złotówki, które też są dostępne).


Najnowsze promocje w kasynie BetChan