200% do 400zł + 50 free spinów z 4 wpłatą w Slotty Vegas

Bonus z czwartym depozytem w Slotty VegasGracie w kasynie? A może korzystacie już z usług Slotty Vegas? Marka ta oferuje aż cztery kolejne premie od doładowań. Każda z nich gwarantuje odpowiednio duże premie, które będziecie mogli realizować w słynnych wideo slotach czy grach stołowych, dostępnych w ich ofercie. Jeśli zrealizujecie już trzy dodatki początkowe, wciąż czekać na was będzie ten czwarty, zdecydowanie najmocniejszy pod kątem stawek.

Jak to możliwe? Otóż dokonując depozytu na co najmniej 20 złotych, powiększycie swoje saldo o 200%! To nie żart, zwłaszcza, że górną granicą jest tu aż 400 złotych. Bez trudu zatem zapewnicie sobie potężne środki na odpowiednio udaną zabawę w sieci. Jakby tego było mało, poza premią pieniężną przysługuje wam z tego samego tytułu drugi dodatek. Mowa tu o free spinach, które będą przyznawane na grze Book of DeadDarmowych zakręceń będzie aż 50! Należy wygranymi z nich obrócić dokładnie 50-krotnie (50x), co jest głównym warunkiem nakładanym przez Slotty Vegas. Sama premia ważna będzie dokładnie przez tydzień i w tym czasie należy spełnić wszelkie jej warunki. Dzięki temu będziecie mogli cieszyć się należycie grą. O samych warunkach dobrze jest wiedzieć, bowiem to właśnie one określają, że maksymalny obrót, który wykonacie za sprawą promocji, nie może być wyższy niż 5€. To zasada podstawowa!

Pełen spis regulaminowy dostępny jest na stronie Slotty Vegas i właśnie tam was w tej chwili odsyłamy. Promocja jest na pewno atrakcyjna i warto zarzucenia na nią sieci. W razie pytań i uwag zawsze możecie zresztą liczyć na konsultantów, którzy będą dla was dostępni za pośrednictwem czatu live.


Najnowsze promocje w kasynie Slotty Vegas