10% Cashback w Kasynie na żywo w RoyalRabbit

Royal Rabbit cash back bonusRoyal Rabbit przygotował zwrot gotówkowy dla graczy ich kasyna na żywo online. Jeśli zatem preferujesz ruletkę czy też blackjacka, a jednocześnie sięgasz po zmagania z prawdziwym krupierem, będzie to bonus dedykowany twoim aspiracjom. Jak zaznacza operator, możecie liczyć na tzw. Cashback na poziomie 10%. Dzięki dodatkowi zapewnicie sobie środki do poziomu 100€. Jak są w ogóle naliczane? To nic trudnego.

Ponieważ dotyczą wszystkich gier LIVE, kasyno nalicza wam procent od każdej rozgrywki zrealizowanej między poniedziałkiem a niedzielą. Gotówka trafi na wasze konta w poniedziałek do godziny 12:00 i będzie natychmiastowo gotowa do dalszej realizacji. A grać można na każdej z ponad 2 000 gier ze strony. Kwota bonusowa, jaka trafi do was na konto, ważna będzie przez 2 tygodnie (14 dni). To właśnie w tym czasie musicie tymi pieniędzmi obrócić. Po spełnieniu warunków można je wypłacić na konto. Na tym etapie musicie pamiętać, że wszystkie promocje i bonusy, jakie można znaleźć na stronie Royal rabbit, wymagają od użytkownika wyrażenia zgody na działania marketingowe. Jedynie wtedy środki będą trafiały na wasze konta zgodnie z ustaleniami powyżej. Bonus jest w pełni odnawialny i będziecie mogli po niego sięgać zawsze co tydzień, bez dodatkowych ograniczeń. Należy jednak pamiętać, że niektórzy gracze mogą liczyć na większe środki zwrotu, co zależne jest od ich aktywności.

Na stronie kasyna znajdziecie szczegółowe informacje o tym jak grać i jakich zasad się trzymać. Ten regulamin to zaledwie kilka jasnych punktów, które dość szczegółowo opisaliśmy powyżej. W razie dodatkowych pytań na stronie znajdzie jeszcze czat na żywo, działa całą dobę.


Najnowsze promocje w kasynie