Weekendowy reload bonus do 3 150 zł z FS w OhMySpins

Odbierz bonus weekendowy w kasynie ohmyspinsKasyno online Oh My Spins robi się coraz bardziej popularne . Nie dziwi nas to, gdyż wprowadza ono całkiem sporo ciekawych promocji. Można w nim liczyć na atrakcyjną ofertę na start, jak i promocje stałe, z których można korzystać w każdym tygodniu. Wśród tych drugich warto zwrócić na weekendowy bonus od depozytu z doładowaniem pieniężnym i spinami. W kasynie Oh My Spins spotkamy się z takimi promocjami, z których klienci mogą korzystać w każdym tygodniu. Czasem to o wiele lepiej, gdyż wiele osób lubi te promocje, które już zna. Mamy 2 promocje od depozytu i 2 zwroty na konto. Wśród nich najbardziej atrakcyjna wydaje się oferta weekendowa. Między piątkiem a niedzielą na klientów czeka bowiem bonus o wartości +50% do kwoty 3150 złotych oraz dodatkowo 50 FS. Mamy tu dwie opcje do wyboru:

Gdy wpłacimy między 90 a 224 złotych, to otrzymamy na konto bonus +50%.

Gdy wpłacimy minimum 225 złotych, to otrzymamy na konto bonus +50%, jak i również 50 darmowych spinów na wybrany slot z oferty.

Każdy z naszych darmowych spinów będzie miał wartość minimalnego zakładu w rozgrywanej grze. Bonu weekendowy jest oczywiście związany z dodatkowymi warunkami. Niezbędne jest bowiem obrócenie kwotą bonusu i depozytu 35 razy, a spinami 40 razy. Warunki obrotu należy spełnić w czasie 10 dni. Maksymalnie można postawić na pojedynczy zakład 22.5 złotych lub 5 euro. Regulamin akcji znajduje się na stronie kasyna.

Warto też przypomnieć, że w kasynie Oh My Spins między poniedziałkiem a czwartkiem można zdobyć 50 FS za depozyt 90 złotych.


Najnowsze promocje w kasynie Oh My Spins