Cash back na żywo 25% do 900zł w OhMySpins

Odbierz swój 25% cashback bonus w kasynie ohmyspinsInternetowe kasyno Oh My Spins ma dla swoich klientów cotygodniowe promocje. Oznacza to po prostu, że można z nich korzystać w każdym tygodniu, co może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które po prostu cenią sobie porządek, systematyczność. W przypadku tego kasyna można w każdym tygodniu liczyć między innymi na zwrot na konto do 900 PLN. W Oh My Spins dostępna jest dla wszystkich klientów oferta, dzięki której można liczyć w każdym tygodniu na 25% zwrotu na konto. Dostępna jest ona jednak tylko w przypadku tych zakładów, które obstawiane są w grach na żywo. Mamy więc do wyboru wiele odmian ruletki, gier karcianych czy też teleturniejów. Możemy zatem od poniedziałku do niedzieli obstawiać swoje zakłady, a potem z końcem tygodnia zgłosić się do kasyna z prośbą o otrzymanie zwrotu na konto.

Ten zaś wynosi 25% i jest obliczany na podstawie wzoru: (wszystkie wpłaty w tygodniu - środki z innych depozytów promocyjnych - suma wypłat w tygodniu - cały bonus przyznany w czasie promocji) x 25%

Zgodnie z promocją minimalny cashback na konto wynosi 22.5 PLN lub 5 EUR. Z kolei maksymalnie można dostać do 900 PLN lub 200 EUR. Każdy z naszych zwrotów na konto wymaga potem obrócenia w kasynie jeden raz, po czym można go wypłacić z konta.

W kasynie Oh My Spins możemy w każdym tygodniu skorzystać również z innego zwrotu na konto. W tym wypadku ważny jest poziom w programie lojalnościowym, gdzie można liczyć na 5, 10 lub 15% zwrotu, a maksymalna kwota zwrotu to 13500 PLN.


Najnowsze promocje w kasynie Oh My Spins