Cotygodniowy bonus - 50 darmowych spinów w OhMySpins

Odbieraj 50 free spinów w każdym tygodniu w kasynie OhMySpinsKasyno online Oh My Spins to kolejna ciekawa marka, którą prezentujemy na naszej stronie. Ma ona całkiem sporo do zaoferowania swoim klientom, albowiem można w nim liczyć na wiele gier, metod płatności, a przede wszystkim promocji z atrakcyjnymi bonusami. Jedna z nich zapewnia 50 darmowych spinów, i to w każdym tygodniu!

W kasynie Oh My Spins spotkamy się z różnymi promocjami dla klientów. Niektóre są czasowe, zaś inne mają charakter stały. Te drugie są o tyle interesujące, że można z nich korzystać w każdym tygodniu. Weekly Bonus to jedna z nich, która zaczyna tydzień promocji. Można z niej bowiem skorzystać raz między poniedziałkiem a czwartkiem i związana jest z pierwszym depozytem w tygodniu. Aktywujemy ją na swoim koncie, a następnie wpłacamy depozyt w kwocie co najmniej 90 PLN lub 20 EUR. Jeśli spełnimy ten prosty warunek, to dostaniemy nagrodę. Jest nią paczka 50 darmowych spinów. Przyznane zostaną one nam na jeden z popularnych automatów do gry z oferty. Każdy z takich żetonów do gry będzie miał wartość minimalnego zakładu w grze.

Kiedy już będziemy mieć spiny na koncie, to mamy dokładnie tydzień, aby nimi zagrać w kasynie na wybranym slocie. Każda nasza wygrana powędruje na konto bonusowe. Z niego zaś należy obrócić kwotę 40 razy, na co będziemy mieć 10 dni. Szczegóły akcji można znaleźć na stronie kasyna Oh My Spins.

Wśród innych promocji kasyna można znaleźć również weekendowy bonus +50% do 3150 złotych z 50 spinami czy też dwa zwroty na konto dla graczy.


Najnowsze promocje w kasynie Oh My Spins