System gry w ruletkę Perseusz

Ruletka to jedna z tych gier w kasynach, które od dziesięcioleci, jeśli nie wieków cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy na całym świecie. Cenimy ją sobie za proste zasady, bogaty wybór zakładów. Osoby, które myślą nad regularnym graniem na ruletce, powinny zainteresować się systemami i strategiami gry. Jedną z takich metod gry w ruletkę jest system Perseusz. Co zatem warto o nim wiedzieć?

Czym jest system Perseusz?

Czym jest system gry w ruletkę Perseusz?Perseusz to jeden z mniej znanych i używanych przez graczy systemów do ruletki. Jego nazwa wzięła się od greckiego Herosa, który wedle mitów jako syn Zeusa pokonał zarówno Meduzę jak i tytana Atlasa. Jak jednak wygląda sam system gry? Jest to jeden z tych systemów, który wykorzystuje proste zakłady: parzyste - nieparzyste, niskie - wysokie lub czarne - czerwone. Naszym zadaniem jest wybór jednej z opcji i przez cały czas trzymania się tylko jednej strony. Tworzymy przy tym sobie ciąg liczbowy, którego początkiem jest 1.

Jeśli przegrywamy zakład, to dopisujemy do ciągu liczbę, która jest powiększona o 1. Jeśli jednak wygrywamy, to w zależności od sytuacji skreślamy od 1 do 3 początkowych liczb. Za każdym razem po wygranej rozpoczynamy ponownie grę ze stawką określaną przez pierwszą liczbę w ciągu. Podczas gry musimy dokładnie kontrolować takie elementy jak: sumę naszych liczb w ciągu, różnicę między pierwszym a ostatnim elementem w ciągu, a także pojawienie się liczby, która jest sumą obydwu obliczeń. Po naszej wygrane skreślenie liczb polega na tym, iż jeśli różnica między pierwszą i ostatnią liczbą wynosi od 1 do 4, to wtedy skreślamy tylko pierwszą liczbę początkową. Jeśli jednak jest równa 5 lub wyższa, to wtedy skreślamy 2 pierwsze liczby. Zawsze musimy przy tym pozostać przy tej samej liczbie liczb do skreślenia. Jeśli zatem różnica w ciągu wyniosła dalej 5, to także skreślamy 2 liczby. Liczba 0 zawsze musi być przez nas traktowana jako przegrana. Wtedy też zwiększamy stawkę o 1 jednostkę i dopisujemy następną liczbę do ciągu. 3 cyfry skreślamy tylko w momencie, kiedy pojawi się liczba 12. Bardzo ważne jest to, że w grze za każdym razem mamy wykorzystywać tylko swój kapitał początkowy. Wszelkie nasze wygrane mamy za zadanie odłożyć na konto. Jeśli uda nam się otrzymać zysk, to wtedy zaczynamy grę od początku z pierwszą stawką. Samą rozgrywkę możemy zakończyć w kilku przypadkach - jeśli nasz zysk przekroczy 50% kapitału początkowego, nasza suma liczb przekroczy kapitał na grę bądź też po prostu nasz zysk będzie na tyle zadowalający, że nie będziemy chcieli więcej ryzykować.

Czy jest to bezpieczny system ?

Perseusz z pewnością jest jednym z bardziej bezpiecznych systemów gry w ruletkę, który nie tylko nie wymaga dużego portfela do rozgrywki, lecz i pozwala na całkiem długie sesje. Jest to jego zaleta, jednak i pewna wada, gdyż możemy w dłuższej perspektywie liczyć na niskie zarobki lub nawet straty. System ten nastawiony jest bowiem na zwycięskie serie, a jak doskonale wiadomo, ruletka jest grą losową i możemy zarówno wygrać kilka razy z rzędu jak i ponosić same porażki. Plusem jest jednak to, że przy porażkach nasze stawki nie wzrastają tak gwałtownie jak w innych systemach, więc nie stracimy zbyt wiele w niekorzystnych seriach. Zazwyczaj system ten jest rozliczany po wielu grach jak choćby 100 czy nawet 1000, więc wymaga nie tylko cierpliwości, lecz i regularności. Perseusz nie jest jednak receptą na sukces. Jak każdy system może zapewnić wygraną lub przegraną. Dlatego też trzeba zdać sobie sprawę z faktu, że nie ma idealnych systemów. Gdyby takie istniały, to już dawno kasyna by wycofały ruletkę z oferty, gdyż gracze wykorzystywaliby luki w systemie i zgarniali same wygrane.

Niemniej jednak proponujemy skorzystać z systemu Perseusz. Nie musi być to od razu gra na pieniądze. Można przecież bez problemu zagrać na ruletce za darmo, gdzie otrzymamy do gry symulacyjnej odpowiednio duży kapitał do testów. Pokaże nam to, jak Perseusz sprawdza się w praktyce.