System gry w ruletkę - Grająca Szóstka

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak oszukać kasyno i wygrywać w ruletce. Nie da się ukryć, że królowa kasyn jest tak skontrowana, że nie da się na niej oszukiwać. Co innego jednak, jeśli chodzi o systemy i strategie gry w ruletkę. To matematyczne i logiczne wyliczenia, dzięki którym mamy szansę zwiększyć swoje szanse. Chcielibyśmy zatem przyjrzeć się jednemu z systemów, jakim jest grająca szóstka.

System gry w ruletkę Grająca Szóstka

System gry w ruletkę grająca szóstkaBardzo ciekawe w przypadku systemów jest to, że możemy spotkać nie tylko grającą szóstkę, lecz i grający tuzin czy dziewiątkę. Tutaj jednak skupimy się właśnie na szóstce. W przypadku tych trzech systemów liczba oznacza dokładnie taką ilość pól, które obstawimy sobie na kole ruletki. Nie wybieramy sobie tutaj jednak losowych 6 numerów na kole, lecz jedną z six line. Na całym kole mamy bowiem 6 działów dzielących się na 6 znajdujących się obok siebie liczb.

Musimy zatem wybrać dla siebie jeden z takich działów, a następnie postawić na niego żeton. Dobrze jest z początku obserwować grę i spoglądać, gdzie rzadziej ląduje kulka na kole. Istnieje bowiem wedle rachunku prawdopodobieństwa szansa, że niedługo właśnie tam może wylądować biała kulka.Trzeba zdać sobie na początku jednak sprawę z faktu, że jest to trochę ryzykowny rodzaj zakładu. Kiedy obstawiamy 6 pól na kole, to oznacza, że wciąż 31 pozostaje wolnych. Pokazuje to zatem, że nasze szanse na wygraną wynoszą teoretycznie 16,22%. Trzeba jednak pamiętać o tym, że zakład ten wypłacany jest w stosunku 5 do 1. Oznacza to bowiem, że za każdym razem, jeśli wygramy, to na nasze konto wpada 5 żetonów netto. Dzięki temu są całkiem spore szanse, że jeśli nastawimy się na grę progresywną, to w takim momencie nasza wygrana może być całkiem spora. Przy okazji progresja nie musi być zbyt duża. Przykładowo możemy na 10 gier wykorzystać tylko 17 żetonów, gdzie nasz stosunek stawianych żetonów może prezentować się następująco: 1, 1, 1, 1, 1, 2, 2, 2, 3, 3. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że przy takiej progresji przy 17 żetonach będziemy co najmniej 1 żeton do przodu. Oczywiście jest to tylko prawdopodobieństwo, gdyż możemy także wygrać 10 zakładów z rzędu jak i przegrać kilkanaście. Im więcej gramy tym systemem, to prawdopodobieństwo naszej przegranej maleje.

Jak zatem skutecznie grać?

Najlepsze jest wybranie optymalnej stawki za zakład, jak i również systemu progresji. Możemy z jednej strony zdecydować się na stałe obstawianie zakładu po 1, 2 czy 3 żetony. Jednak system progresji będzie w stanie szybciej i skuteczniej zniwelować nasze straty. Oczywiście powinien on postępować zgodnie ze schematem: przegrywamy - zwiększamy stawkę, wygrywamy - wracamy do stawki początkowej. W ten oto sposób jesteśmy konsekwentni w naszej grze.

Może dziewiątka lub tuzin?

Stosowane są także systemy: grająca dziewiątka oraz grający tuzin. W przypadku tej pierwszej musimy obstawić 9 pól na kole, które składać się będą z 3 zakładów po 1 żeton na street bądź też 1 żeton na street i 2 żetony na six line. Dzięki temu za każdym razem będziemy stawiać po 3 żetony na 9 pól. W przypadku grającego tuzina mamy za zadanie obstawić 12 pól na kole. Może to być jeden tuzin lub jedna kolumna. Jak zatem widać, w obu kolejnych systemach nasze szanse na zwycięstwo nie są aż tak duże, gdyż wynoszą niecałe 25 i 33%. Dlatego w trzech przypadkach warto dokładnie przeanalizować, jakie mamy szanse, ile możemy wygrać czy też przegrać.

Grająca szóstka czy dziewiątka może być przez nas bez problemu przetestowana za pomocą darmowej ruletki. Możemy bowiem bez problemu uruchomić grę w trybie demo, gdzie prawdziwe pieniądze zastępowane są przez żetony do symulacji czy zwykłej zabawy. Dzięki temu możemy sprawdzić jak w normalnych warunkach sprawdza się ten czy inny system gry w ruletkę.