System gry w ruletkę - Charlotte

Ruletka to z pewnością ta gra, która przez lata zyskała miano królowej kasyn. Obecna jest bowiem w branży od kilku wieków i jest w stanie przynieść graczom mniejsze lub większe wygrane. Wiele osób, które regularnie grają, lubi stosować różnego rodzaju systemy i triki w ruletce, które mają im przynieść większe szanse na wygrane. Jednym z takich systemów jest Charlotte.

Czym jest system Charlotte?

Czym jest system Charlotte?Wedle wszelkich nam znanych informacji za stworzenie tego systemy hazardowego w ruletce odpowiada pewna kobieta imieniem Charlotte, która pochodziła z Nevady. Ta mieszkanka Stanów Zjednoczonych ponoć prezentowała się niezwykle skromnie i niczym nie wyróżniała się w odwiedzanych przez siebie kasynach.

Jej gra wyglądała nieco chaotycznie czy nielogicznie, jednak okazało się, że przynosiła oczekiwane przez kobietę skutki. Dlatego też jej system gry stał się popularny i jest dziś stosowany przez wielu graczy na całym świecie. System daje nam dwie możliwości do wyboru. Pierwszą z nich jest obstawianie tylko jednego numeru przez całą grę. Drugą z kolei jest obstawianie tego numeru, który przed chwilą został wylosowany. Według obliczeń oba rozwiązania są skuteczne. Choć z początku komuś ten system mógł się wydawać chaotyczny, to jednak składa się z całkiem sensowych rozwiązań. Prezentuje się następująco.

1. Przez pierwszych 27 spinów za każdym razem stawiamy po 2 żetony

2. Przez 10 kolejnych spinów stawiamy po 3 żetony

3. Przez 8 dalszych spinów stawiamy po 4 żetony

4. Przez 6 spinów stawiamy po 5 żetonów

5. Przez następne 6 spinów stawiamy po 6 żetonów

6. Przez 4 kolejne rundy stawiamy po 7 żetonów

7. Przez 4 następne rundy zwiększamy stawkę do 8 żetonów

8. Przez 4 kolejne rundy stawiamy po 9 żetonów

9. Przez 3 rundy stawiamy po 10 żetonów

10. Przez kolejne 3 rundy stawiamy po 11 żetonów

11. Przez następne 3 rundy zwiększamy stawkę do 12 żetonów

12. Przez 3 późniejsze rundy stawiamy po 13 żetonów

13. 2 następne rundy to stawki po 14 żetonów

14. 2 kolejne rundy to stawka po 15 żetonów

15. Finalnie stawiamy każdy kolejny zakład po 16 żetonów.

Jeśli w którymś momencie padnie na obstawiany przez nas numer, to wtedy automatycznie notujemy zysk. Zalecane jest, aby zakończyć wtedy grę lub ewentualnie rozpocząć całą zabawę od początku. W grze możemy maksymalnie użyć do 506 żetonów, jednak badania wykazały, że zwykle wygrana przychodzi przed wykorzystaniem 200. żetonu. Ponadto średni przychód dla nas w ciągu godziny gry powinien wynieść w okolicach 35 żetonów na godzinę. Ile dokładnie wygramy? To uzależnione jest od tego, jaką wartość będzie miał wybrany przez nas jeden żeton.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Oczywiście system Charlotte nie jest gotowym przepisem na wygraną, albowiem jest przeznaczony dla osób cierpliwych i trzymających się zasad. Powinniśmy sobie ustalić od razu limity, gdyż przy braku szczęścia możemy być w stanie wydać zdecydowanie za dużo niż chcieliśmy. System ten związany jest z dosyć długa grą, więc najbardziej w obecnych czasach preferowany jest w kasynie internetowym, gdzie na elektronicznej ruletce nie obowiązują limity czasowe. W przypadku tradycyjnych kasyn czy kasyn na żywo w związku z niektórymi ograniczeniami może być on niemożliwy do zastosowania. Musimy przy tym pamiętać, że ruletka jest grą losową i nie gwarantuje nam zawsze wygranych. Gdyby było inaczej, kasyna dawno by ją wycofały ze swojej oferty. Być może dla wielu graczy dobrym rozwiązaniem w przypadku tego systemu będzie korzystanie z bonusów kasynowych bądź też oferty na cashback. Jeśli nam się nie powiedzie lub po prostu dużo wydamy w kasynie z małym zyskiem, to być może załapiemy się na cashback, czyli częściowy zwrot przegranych lub wszystkich wydanych pieniędzy.

Polecamy przy tym oczywiście spróbowanie systemu w formie bezpłatnej gry przed rozgrywką za prawdziwe środki. Można bez problemu bowiem zagrać w wersję demo ruletki, która jest identyczna jak w kasynie, lecz służy jedynie do zabawy i treningu.