System gry w ruletkę - 144

Ruletka jest jedną z tych gier hazardowych w internetowych kasynach, która wiąże się nie tylko z wieloma emocjami, lecz i systemami gry. Już od lat gracze na całym świecie stosują różnego rodzaju systemy gry, które mają im zapewnić bezpieczeństwo jak i stabilne zyski. W tym artykule postanowiliśmy przyjrzeć się temu czym jest i jak stosować system 144?

System 144 - co warto o nim wiedzieć?

System 144 - co warto o nim wiedzieć?Na wstępie już chcielibyśmy napisać o tym, że system 144 to nie jest osobna i nowatorska możliwość obstawiania w internetowej ruletce, lecz modyfikacja innego systemu 1296. Dlatego też w pierwszej kolejności zajmiemy się właśnie tym systemem.

1296 związany jest bowiem z teorią przesunięć. Polega ona na tym, że pewne sekwencje mogą pojawiać się po sobie, jednak z przesunięciem o kilka pozycji. W przypadku 1296 należy zatem obstawić konkretną liczbę z danym przesunięciem. Przesunięcie musi tutaj nastąpić o 4 spiny. W takiej sytuacji po 4. spinie zaczynamy obstawianie sekwencji, od której zaczęliśmy. W założeniu ma on nam przynieść podwójną wygraną, runda po rundzie. Stawiamy wyłącznie jeden żeton na liczbę, a jeśli uda nam się ją trafić i wygrywamy 36 żetonów, to wtedy całość stawiamy na kolejną liczbę w naszej sekwencji. Jeśli faktycznie w tym momencie uda nam się ponownie trafić, to za postawione 36 żetonów dostaniemy aż 1296, czyli już wiemy, skąd wzięła się nazwa samego systemu. Taka strategia gry może się sprawdzić, o ile posiadamy odpowiedni kapitał. Do takiej gry bowiem potrzebujemy kilkuset czy nawet ponad tysiąca żetonów. Wiąże się to z posiadaniem większej sumy pieniędzy. Należy też pamiętać o tym, że trafienie konkretnego pola obstawianego na ruletce jest niezwykle trudne, więc możemy faktycznie czekać dosyć długo na sukces. Jeśli jednak nadejdzie, to wtedy nasz zysk jest całkiem spory.

Jak wygląda system obstawiania

Modyfikacja 1296 znana jako 144 polega na nieco innym systemie obstawiania. W tym wypadku założenia co do przesunięcia są podobne, jednak zamiast jednego numeru obstawiamy zakład na 3 sąsiadujące ze sobą pola. Jest to tak zwany zakład Street. Zwiększamy zatem prawdopodobieństwo swojej wygranej. Przy jednym numerze nasze szanse wynosiły tylko 2,7%, tymczasem tutaj to już 8,11%, a więc teoretycznie mamy większe szanse na wygraną. Ma to swoje plusy i minusy. Nasze szanse na wygraną rosną, a przy tym nie będziemy potrzebować aż tak dużego kapitału czy rezerwy. Jednak z drugiej strony zakład typu street jest rozliczany za mniej niż pojedyncze pole. Wypłacane jest nam tu bowiem 12 żetonów wygranej. Jeśli zatem wygramy i drugi raz z rzędu, to łącznie dostaniemy 144 żetony. Stąd też i nazwa tego systemu - 144.

Na co warto uważać?

System 144 wydaje się całkiem bezpiecznym i rozsądnym rozwiązaniem. Niemniej jednak warto wziąć pod uwagę kilka istotnych spraw. Przede wszystkim polecany jest on tylko osobom, które są niezwykle cierpliwe. Wygrana wedle zasad może nastąpić już po 10 rundzie, jak i 100 czy wyższej. Konieczne jest wobec tego dużo cierpliwości jak i środków na koncie. Zarówno w przypadku 144 jak i 1296 warto się upewnić, że dana gra nie posiada limitu czasowego. Bywa tak, że gracze mogą mieć w kasynie online limit czasowy na grę. Po wejściu do gry typowo elektronicznej lub na żywo mają choćby do 60 minut czasu na grę. Jest to częściej spotykane w kasynach na żywo, gdzie często ustawiają się kolejki do wybranych stołów, zwłaszcza z ruletką.

Aby sprawdzić tego typu grę polecamy skorzystanie z opcji darmowej ruletki, która obecna jest zarówno na stronach hazardowych jak i w samych kasynach. Można dzięki temu liczyć na trening, zabawę i grę bez zobowiązań, która będzie wyglądać tak samo jak w przypadku rozgrywki o stawkę, Przy okazji dobrze jest korzystać z bonusów kasynowych czy choćby promocji na cashback, gdzie można liczyć na częściowy zwrot poniesionych kosztów.