Śnieżny Karnawał Bonusów w kasynie ZigZag777

Świąteczne promocje w kasynie ZigZag777

Świąteczne promocje w kasynie ZigZag777Śnieżny karnawał świąteczny w ZigZag777 to jedna z ciekawszych akcji kasynowych, jakie znajdziecie w sieci. To innymi słowy codzienny kalendarz bonusów i promocji, na podstawie których gracze otrzymywać będą premie, od doładowań gotówkowych przez darmowe spiny, cashback i wiele więcej. Duża część nagród jest jeszcze niedostępna i będzie odkrywana z czasem. Dlatego też dobrze zapamiętać następujące daty z grudnia: 4-10, 11-17, 18-24, 25, 26-30, 31. To właśnie w tych dniach oferowane są nowe pomysły. Sprawdzajcie koniecznie i wyciągajcie jak najwięcej się da.

Jak ZigZag777 opisuje swój śnieżny karnawał? Oto kluczowe zagadnienia na pierwszą promocję: „Co tydzień będziesz mógł brać udział w turniejach z automatami tematycznymi, a także korzystać z dodatkowych bonusów i Freespinów. W pierwszym tygodniu Śnieżnego Karnawału Bonusów, który potrwa od 4 do 10 grudnia, otrzymasz Bonusy od 30 do 50% za pierwsze uzupełnienie konta, dokonane w ciągu dniu.”

Na chwilę obecną maksymalna kwota bonusu wynosi 1 000 złotych. Z kolei maksymalna stawka dla obrotu bonusem wynosi 50 PLN na jedną rundę, a wszelkie zakłady powyżej tej granicy mogą spowodować zamknięcie konta i utratę jakichkolwiek wygranych uzyskanych w tym i następujących zakładach. Oczywiście w razie wszelkich wątpliwości, zawsze doradzamy skontaktować się z obsługą klienta, która wyjaśnia wszelkie zasady funkcjonowania konkursów.

Wymagania obrotu muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni od otrzymania bonusu, w przeciwnym razie jakakolwiek dostępna wartość bonusu zostaną anulowane. W tym przypadku mowa o 40-krotny obrocie, to właśnie tyle razy pomnożona musi zostać wartość, którą wyciągniecie niejako z promocji ZigZag777. To dwa główne warunki, łatwo je zapamiętać i bez trudu je osiągniecie przy dowolnym wideo slocie z którego korzystacie. Dobrze wszak mieć na uwadze, że gry stołowe, a także wideo poker liczony jest w inny sposób (zaledwie 10% obrotu), natomiast ruletka, bakarat, kości i sloty progresywne nie biorą udziału w podliczaniu waszego promocyjnego obrotu.

Trzymamy mocno kciuki!


Najnowsze promocje w kasynie ZigZag777