Regulamin przyznawania bonusów w kasynie Wild Jackpots

Kwestia promocji to zawsze gorący temat. Często bywa jednak tak, że urzeczeni wielkimi kwotami, całkowicie omijamy regulamin. A tymczasem to właśnie w nim znajdziecie wszelkie informacje za którymi dobrze jest podążać. Bonusy w WildJackpots to dokładnie taki sam wątek i dlatego też zdecydowaliśmy się zaprezentować wam kluczowe wątki, które będą z wami w tej kwestii. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę, że kasyno internetowe bardzo mocno wspiera działania bonusowe i stale rozwija swoją ofertę. Z tego też powodu warunki i zasady przypisane do dodatków są tak cenne. Gdy zatem planujecie spożytkować dodatek na odpowiednie owocówki i inne automaty, dobrze jest zapoznać się z kilkoma podstawowymi zasadami.

Oferta bonusowa w kasynie Wild Jackpots

Oferta bonusowa w kasynie Wild JackpotsW ofercie promocyjnej kasyna WildJackpots znajdziecie aż cztery zestawy bonusowe. Są to Sklep Promocyjny, Oferta Powitalna oraz Dzisiejsza Specjalność i Nagrody lojalnościowe. W każdym przypadku czeka na was coś zupełnie odmiennego i wciągającego, ale przez sporą rozpiętość bonusów, musicie być świadomi dodatkowych zapisków, które powiązane będą z tymi akcjami. Dopiero znajomość regulaminu (a przypominamy, że jeden akceptujecie przy rejestracji) pozwoli wam w pełni cieszyć się możliwościami tej marki. Gry z jackpotem jak również automaty owocówki już na was czekają, ale dopiero zapewniając sobie odpowiednie premie, zyskacie przewagę nad kasynem, którą potem można spieniężyć. Bonusy WildJackpots wciągają, zatem i my musimy wam przytoczyć parę istotnych zagadnień.

Pod lupę na start weźmy bonus powitalny, czyli ten pierwszy, wynikający z zakładania konta i pierwszej wpłaty, jaką możecie przesłać na swoje konto: „Naszą główną misją jest twój dobry czas. Z kolei ambasadorem, który o to zadba, jest Jack. Będzie zawsze przy tobie, pracując przy ekscytujących ofertach, uszytych na miarę twojego stylu gry. Zarejestruj się dziś i otrzymaj niepokonaną ofertę powitalną Jacka. Bonus wynosi 200% do €/$50 oraz 30 darmowych obrotów w Book of Dead za twój pierwszy depozyt o wysokości co najmniej €/$20. Zalicz masywny start na Wild Jackpots i eksploruj nasz katalog gier. Odkryj swoje ulubione pozycje i zacznij wygrywać ze stylem!” – widzicie zatem jak się prezentuje, ale czy wiedzielibyście, jak dokładnie go zrealizować? Raczej nie, prawda? To teraz zastanówcie się nad tym, że zestawów bonusowych jest osiem, a w połączeniu z nagrodami lojalnościowymi zyskujecie ogromny szereg możliwości, tym samym – spis warunków i zasad, które musicie znać, o ile nie chcecie utracić zyskanej gotówki czy chociażby darmowych obrotów. Na co zatem dokładnie zwrócić uwagę w WildJackpots? Już tłumaczymy!

Regulamin i jego warunki

Jeśli interesuje was dany jednoręki bandyta i to właśnie tam chcecie spożytkować swoje pieniądze, najpierw poznajcie sam regulamin. Każda pojedyncza promocja i bonus ma taki przypisany do oferty. Zwykle jest to zaledwie od kilku do kilkunastu punktów, z czego zaledwie skromny procent nakierowany jest na realne działania gracza. Przykładowo dowiecie się w ten sposób, że z akcji skorzystają tylko pełnoletni, a minimalna wpłata uprawniająca do odbioru gotówki to 20€ lub ekwiwalent w innej walucie, jeśli taka opcja jest możliwa, a w tym właśnie kasynie jest możliwa. Pojawia się też kwestia maksymalnej wpłaty, zatem poznacie spektrum od A do Z. Do tego pojawią się informacje o tym w jakiej grze możecie wykorzystać bonus, jeśli jest to premia tego typu lub ile wynosi warunek obrotu premii. To kluczowy i najważniejszy punkt w kasynach i WildJackpots nie jest od tego żadnym wyjątkiem.

Przykładowe działanie tego typu definiuje pkt. 7 z regulaminu promocji powitalnej, opisany następująco: „Warunki obrotu wynoszą 35x i dotyczą depozytu, bonusu oraz wygranych z darmowych obrotów. Dla przykładu: ($20 depozyt + $40 bonus + $20 wygranych z darmowych obrotów) x 35 = $2,800 okażą się Warunkiem Spełnionym (warunek obrotu).” – jak zatem widzicie, o tym trzeba pamiętać. Głównymi grami i automatami w których takie pieniądze spożytkujecie są światowe hity, dostarczane przez iSoftBet, NetEnt, Quickfire, Pragmatic Play, Play N’ Go czy w przypadku kasyna na żywo będzie to Evolution Gaming.

Warunki i zasady mogą być zmienne w zależności od promocji. Im korzystniejsze będą bonusy, tym więcej gracz będzie musiał zrealizować w zamian. Naturalnie w razie wszelkich uwag i pytań możecie tu liczyć na dział FAQ, ale też na konsultantów. O