Odbierz bonus na start do 122% z kasynem 22bet

Bonus od pierwszego depozytu w 22betPierwszy depozyt w kasynie internetowym to zwykle prawdziwe przeżycie. 22bet doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego do całego zagadnienia dodał także swój bonus i premię dla nowych graczy. Jeśli zatem szukaliście miejsca, które docenia wasze zaangażowanie i chce wydłużyć waszą zabawę do maksimum, zdecydowanie powinniście się przyjrzeć promocji o której tu mowa. Operator przyznaje bowiem powiększenie pierwszego depozytu o aż 122% nawet do kwoty 300 euro (lub 50 dolarów, w zależności od waszej waluty). Bonus aktywny jest tylko w przypadku nowych graczy i nie można go już powielać.

Osoby zainteresowane otrzymają premię gotówkową, którą następnie należy obrócić w wysokości zależnej od wybranego produktu. W kasynie konieczne jest 50-krotne obrócenie środkami, z kolei w zakładach bukmacherskich wymóg ten to zaledwie 5-krotność. Jeśli zatem szukacie właściwego rozwiązania dla siebie, konieczne jest dostosowanie się do tych reguł. Bonus ważny jest przez siedem dni i to właśnie w tym czasie musicie go obrócić. Dopiero wówczas możliwa jest wypłata gotówki.

Pamiętajcie, że 22bet może was prosić o potwierdzenie swoich danych osobowych podczas trwania promocji, co czyni w celach bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z akcji.


Najnowsze promocje w kasynie 22Bet