NetEnt startuje nowego perfekcyjnego blackjacka

Poznaj najnowszą ofertę Blackjacka od NetEntBlackjack od wielu już lat uważany jest za jedną z najsłynniejszych, o ile nie najsłynniejszą, grę stołową na świecie. Gdy mówimy o karciankach, przychodzi nam do głowy właśnie to, bakarat oraz poker. Nic zatem dziwnego, że studia deweloperskie od czasu do czasu dostarczają nam nowe wersje tego właśnie tytułu. Nie inaczej jest z NetEnt. Ten popularny dostawca odpowiada za blackjacka na żywo, dzięki czemu gracze mogą podejmować rywalizację z prawdziwym krupierem. Obecnie ich oferta została poszerzona dodatkowo, dzięki czemu spotkacie się ze świeżym tytułem. Perfect Blackjack, bo o nim tu mowa, będzie dla was absolutnie ciekawą nowością, która wciągnie do zabawy na nowo i da kolejne bodźce do rywalizacji.

Poznaj najnowsze dzieło NetEnt - Perfect Blackjack

Perfect Blackjack jest zatem odpowiednią kontynuacją klasycznego rozwiązania. NetEnt wdrożył pomysł w końcówce pierwszej połowy 2020 roku. Za sprawą gry otrzymacie niebywały pomysł, bowiem gwarantujący RTP, czyli procentowy zwrot inwestycji do gracza na poziomie 99,66%, co być może jest najwyższym współczynnikiem znanym z sieci. Całość ma bazować na strategii podstawowej, a celem gracza będzie naśladowanie i kontynuowanie tych działań. Co bardzo ważne, gracz będzie miał tu wgląd w swoje statystyki z pełną tabelą, co jest domeną gier od NetEnt. W ten sposób będzie można stale monitorować swój progres i wszelkie uzyskiwane w ten sposób efekty. Nigdy nic wam nie umknie, przeanalizujecie też progres, jaki realizujecie. Sama gra rozgrywana jest tu na klasycznym systemie wyciągania kart, prowadzona przez krupiera, gdzie występuje osiem talii kart. Różnica w stosunku do gier znanych do tej pory polega na tym, że silnik gry pozwoli wam na grę automatyczną z zastosowaniem strategii podstawowej. Tym samym wasza rozgrywka prowadzona będzie w bardzo zautomatyzowany sposób, który nie dopuszcza błędu jednostki. Gra jest pewniejsza, a wy całkowicie zminimalizujecie ryzyko porażki. Stąd też Perfect Blackjack i nazwa, która jasno deklaruje, że gra toczona będzie na najwyższych obrotach. Przy ośmiu taliach koniec końców dochodzimy w istocie do RTP 99,66%!

Gra od NetEnt ma swoje klasyczne tło, aczkolwiek kasyna mogą je dostosować do własnych potrzeb za sprawą wewnętrznego systemu dostępnego dla operatora. Do gry wejdą także specjalnie wyszkoleni krupierzy, dzięki czemu możecie liczyć na pełne wsparcie odpowiedzialnych specjalistów. Wspólnie z rozgrywką automatyczną możecie tu liczyć na znacznie łatwiejszą rozgrywkę. Nie musicie się już martwić dziesiątkami strategii, które znajdziecie w sieci. To rozwiązanie w istocie uznać można za perfekcyjne, szczególnie, że automatyczna gra wyręczy was w niektórych działaniach. Co prawda sama rozgrywka nie jest dostępna w trybie demo, co oznacza, że nie zagracie za darmo, tak dobór stawki w każdym przypadku zależy od was i minimalnych ustawień kasyna. Nie będzie zatem drogo – chyba, że sami zagracie za wyższe stawki. Przy łatwości rozgrywki doliczyć można jeszcze ewentualne bonusy, które możecie napotkać. A wszyscy wiemy, że im więcej ich jest, tym pokaźniejsze szanse końcowego sukcesu. Nie ma zatem co zwlekać, warto próbować przy pierwszej okazji. Co prawda na chwilę obecną nie jest dostępna lista kasyn, gdzie zaimplementowany zostanie Perfect Blackjack, ale można zakładać, że będzie to lwia część partnerskich kasyn studia NetEnt. A ich ranga jest przecież na tyle duża, że warto będzie zaufać od razu.