Kultowa gra Monopoly teraz dostępna w kasynie online

Na pewno kojarzycie słynne Monopoly, które potrafiło zniszczyć każdą domową, ciepłą atmosferę. To jedna z najciekawszych, ale i konfliktowych gier naszego dzieciństwa. Słynnego staruszka, który odpowiada za grę kojarzy zapewne każdy z was. Miło jest nam zatem poinformować, że tytuł ten trafił obecnie także do kasyn internetowych, a w szczególności, do kasy na żywo. Oznacza to zatem, że rozgrywka będzie prowadzona przez prawdziwego krupiera. Czeka na was zatem wciągająca nowość, o której powiedzieć można bardzo dużo. Zabawa oczywiście różni się od tej klasycznej, ale jest przy tym licencjonowana i pochodzi od jednego z największych i najlepszych deweloperów na świecie. Mamy tu oczywiście na myśli Evolution Gaming, które zdecydowało się wprowadzić ten hit do sieci w pierwszej połowie 2019 roku. Jesteście gotowi na coś nowego? Na coś, zapewnić może naprawdę ciekawe nagrody pieniężne? Zatem zostańcie z nami i poznajcie się z tym artykułem.

Dołącz do rywalizacji z krupierem w kultową grę Monopoly

Dołącz do rywalizacji z krupierem w kultową grę MonopolyGry w trybie na żywo już od dawna budzą spore zainteresowanie. Polepszenie jakości połączenia internetowego, jak również sam rozwój technologii sprawiły, że otrzymujemy produkty godne polecenia. Tryb HD stoi tu na porządku dziennym, zatem gracze otrzymują pakiet, który może wciągnąć niczym stacjonarne kasyno. Różnic wielu nie ma, zwłaszcza, że utrzymacie komunikację audiowizualną z krupierem od pierwszej chwili. Wy z kolei możecie do niego pisać przez live czat praktycznie od pierwszej chwili, gdy zalogujecie się na konto. Za sprawą rozwiązań Evolution Gaming możecie tu liczyć zresztą na znacznie więcej. Osoba prowadząca rozdanie – krupier – przywita się z wami imiennie, po czym zostaniecie zaproszeni do podjęcia kolejnych kroków, o ile oczywiście, jeśli tylko zdecydujecie się ostatecznie usiąść przy stole i rozpocząć zabawę, która tutaj dotyczy konkretnym obrotem kołem, jakie znajdziecie na ekranie. Na pierwszy rzut oka może to przypominać słynne już Dream Catcher, czyli koło fortuny. Tryb rozgrywki jest tu wszak znacznie inny i bardziej urozmaicony w zakresie możliwości.

Monopoly powstało oczywiście przy bezpośredniej współpracy z Hasbro. Przyznana licencja oraz zapewnione doświadczenie osób decyzyjnych wpłynie na wasz poziom zadowolenia. W grę pogracie tak na komputerach stacjonarnych i laptopach, jak i na swoim urządzeniu mobilnym. Może to być smartfon czy tablet. System operacyjny nie ma tu większego znaczenia, zatem Android, iOS czy Windows okażą się idealnym rozwiązaniem dla osoby, która chciałaby spróbować w ten sposób swoich sił. Jak jednak w ogóle wygląda tu rozgrywka i czego się możecie spodziewać? Dlaczego Evolution Gaming aż tak przyłożył się do Monopoly? Już tłumaczymy. Celem gracza jest tu wskazanie pola lub przedziału pól (jak w ruletce), na którym ostatecznie mechanizm kołowy się zatrzyma. Zabawę poprowadzi Mr.Monopoly, który zasiądzie na swoim wygodnym fotelu. Gra oferuje tryb „Chance”, który daje nam szansę doboru właściwego segmentu, ale pojawi się też opcja błyskawicznych wygranych oraz nawet mnożników, które znać możecie z kolei ze słynnych wideo slotów. Na planszy, którą zobaczycie po przejściu do gry znajdziecie także tryb „2 Rolls” oraz „4 Rolls”. Jeśli uda się wam je upolować, zostaniecie przeniesieni do wirtualnej rzeczywistości, specjalnie wbudowanej gry 3D, która skupia się na przygodach wspomnianego już Mr.Monopoly. Jest to jedna z ciekawszych dostępnych tu opcji i na pewno ekskluzywna jeśli chodzi ogólnie o zabawę w formie LIVE.

Czytaj także: Automaty hazardowe z grą Monopoly od Hasbro

Na czym polega rozgrywka 

Na czym polega rozgrywkaGracze mogą stawiać na numery, które dostępne są na planszy. Są to 1, 2, 5, 10 oraz 2 Rolls i 4 Rolls o których pisaliśmy wyżej. Jeśli rozruch planszy zakończy się na wskazanym przez was punkcie, otrzymacie odpowiednią wygraną. Szanse zależne są od trudności wybranego zestawienia. Wygrane kształtują się głównie na poziomie 1:1, 2:1, 5:1 itd. Jeśli wypadnie opcja „Chance”, Mr.Monopoly zaprezentuje nam kartę Szansa. Zapewnia ona losową wygraną lub też mnożnikowy bonus. Gdy taka opcja się pojawi, krupier kręci kołem jeszcze raz, a typ gracza się nie zmienia. Jeśli wypadnie opcja, która was interesowała, zyskacie mnożnik wygranej. Nie ma jednak co ukrywać, że przede wszystkim skusi was tu opcja 3D Bonus Round, która przeniesie was na planszę, którą znajcie z dzieciństwa. W zależności od tego, czy wybierzecie i wygracie opcję 2 Rolls czy 4 Rolls, zapewnicie sobie rzuty kością, a także wgląd w całą planszę. Opcje jakie są pojawią to Go, Chance oraz Community Chest – hotele i domy, tak samo jak Więzienie i Super Tax. Na chwilę obecną nie ma tu polskich tłumaczeń, aczkolwiek rozróżnienie jest tu proste i łatwo rozpoznacie te opcje, które dostępne były w grze klasycznej. Możecie wszak liczyć na wersję włoską oraz niemiecką, jeśli akurat z takim językiem gra przychodzi wam łatwiej.

Monopoly w trybie live a promocje

Zapewne zadajecie sobie pytania, czy grając w Monopoly, możecie zyskać dodatkowe profity. Ponieważ jest to standardowa gra stołowa, niejako nowa wersja Dream Catcher, możecie tu liczyć na pełne wsparcie kasyna do którego traficie. W tej materii musicie jednak najpierw sprawdzić, jak marka wspiera swoje gry i jak często organizuje na nich odpowiednie bonusy. Na pewno wszystkie te firmy, które dbają o klienta, zapewnią mu odpowiednio dużo możliwości w zakresie dodatków. Pierwsze co przychodzi nam do głowy to rzecz jasna bonus powitalny. Za jego sprawą niemalże zawsze podwoicie pierwszą wpłatę, a także zyskacie dodatkowe doładowania przy drugim, trzecim, czwartym i nawet piątym depozycie. Nie możemy też zapominać o klasycznych reload bonusach, które przeznaczone są na kolejne wpłaty. Co prawda nie zapewniają tak dużo dodatków jak te akcje pierwsze, jednakże są to mocne i odnawialne działania, które będą z wami najczęściej przez cały swój okres pobytu w kasynie.

W sieci popularnymi akcjami są także cashback czy też turnieje. Za ich sprawą zapewnicie sobie albo zwrot części zainwestowanej i przegranej gotówki albo też udział w zawodach, które opierają się na rywalizacji z innymi użytkownikami. Całość jest zawsze przejrzysta, aczkolwiek musicie pamiętać, że składa się na nią także regulamin. Te warunki i zasady określają wam jak grać oraz co musicie zrobić, by zdobyte środki obrócić. Są tam także informacje jak tego dokonać, ile macie czasu oraz jakie środki finansowe w ogóle wchodzą w grę. Za sprawą takiej wiedzy możecie się skupić na nowej grze i jej możliwościach. Evolution Gaming dołożyło wszelkich starań do tego, by Monopoly stało się grą wciągającą i w jak największym stopniu zapewniło wam doznania, które kojarzycie z tej szalonej, rodzinnej gry planszowej.

Powodzenia!