Dlaczego kod bonusowy lub bonus nie działał w kasynie online?

Problemy z kodami bonusowymi w kasynie onlineKody bonusowe przyciągają zawsze nowych zainteresowanych. Ludzie polują na dodatki, które są łatwe w realizacji i dostarczają możliwie najciekawszych i największych profitów. Pojawiają się jednak sytuacje w których odbiór nie jest możliwy. Wówczas jest sporo emocji i niepotrzebnych nerwów. W takich sytuacjach zawsze radzimy konsultować się z konsultantem. Są oni zwykle dostępni przez czat na żywo, który działa całą dobę.

Jeśli jednak nie chcecie z nimi rozmawiać lub wolicie się w pierwszej kolejności upewnić, o co w ogóle chodzi, przygotowaliśmy dla was proste rozwiązania. Istnieje bowiem kilka powszechnych punktów, które najczęściej rozwiązują sprawę. D drugiej strony, zapominamy o jednej bardzo ważnej rzeczy. Jakiej dokładniej? Otóż jeśli kody nie działają, najczęściej dzieje się to z naszej winy. To nieznajomość regulaminu czy nawet brzydko mówiąc pazerność czy oszustwo, robią tu robotę. Sumiennie jednak zaznaczymy, że kody mogą nie działać z wielu innych powodów, a najbardziej banalny z nich jest taki, że ich ważność już wygasła. Kolejne rozwiązanie to odbiór jednego czy więcej kodów powitalnych. Musicie pamiętać, że dodatki tego typu są zwykle jednorazowe i nie można już do nich wracać. Z tego też powodu gracze często zakładają drugie konta, co nie dość jest sprzeczne z regulaminem, to na pewno doprowadzi do sytuacji w której kasyno – w najlepszym przypadku – odmówi przyznania premii.

Następny powód nieważności kodu to właśnie posiadanie więcej niż jednego konta na stronie, co zawsze jest piętnowane za sprawą regulaminu. Inne kody z kolei będą ekskluzywne dla wybranych stron i linków. Oznacza to, że są dostępne dla osób, które przeszły na witrynę operatora bezpośrednio od polecającego. Jeśli trafiliście tu w inny sposób, mogą one być zablokowane i z nich nie skorzystacie. Na koniec zostawiamy jeszcze tzw. Bonus Abuse, do którego także dochodzi dość często. Wykorzystywanie promocji i naginanie zasad (szczególnie warunków obrotu) to częsta praktyka, aczkolwiek zawsze kończy się jego usunięciem oraz blokadą konta.

Jak zatem widzicie, jest kilka podstawowych punktów, które wyjaśniają, dlaczego bonusy nie działają. Musicie o tym pamiętać i próbować swoich sił przy innych kodach i promocjach, których internet jest pełny. O zdecydowanej ich większości przeczytacie na łamach naszego portalu o czym zresztą informujemy każdego kolejnego dnia.