Zdrapki w lotto ranking

Zdrapki Lotto oferowane są w licznych punktach stacjonarnych i wbrew pozorom oferują potężne wygrane pieniężne. Oczywiście tu również dostępne są skromne wygrane, ale… zaczniemy może od początku! Zapraszamy was do krótkiego materiału, w którym przyglądamy się najważniejszym i największym zdrapkom tego typu, oceniamy akcje z nimi związane czy technologie, które zostały wykorzystane. Rzecz jasna taka gra jest całkowicie bezpieczna, bowiem oferujący je Lotto posiada wszelkie niezbędne licencje, w tym rzecz jasna od polskiego Ministerstwa Finansów.

Zdrapki? Jeśli lubicie odstępstwa od normalnych slotów lub po prostu chcielibyście „podrapać” w normalnych punktach stacjonarnych, nic nie stoi na przeszkodzie. Wiele sklepów, kiosków, decyduje się na dodanie do swojej oferty takich propozycji. Zanim zatem udacie się w konkretne miejsce, zadbajcie o to, by upewnić się, że zdrapki są w lokacji, która was interesuje. Pamiętajmy, że taka gra dostępna jest wyłącznie dla osób pełnoletnich i nie ma od tego absolutnie żadnych odstępstw. Jeśli nie jest to problemem, dobrze jest przejść od razu do rzeczy.

Zdrapki Lotto – ranking

Zdrapki Lotto – rankingCiężko jest natrafić na realny i sumienny ranking zdrapek, bowiem preferencje każdej osoby są inne. Niektórzy celują w te, w których najłatwiej jest wygrać, chociażby skromną gotówkę. Inni z kolei próbują zyskać możliwie najwięcej, w tym wielkie miliony. Zdrapki od Lotto dostępne są praktycznie wszędzie, w wielu delikatesach, prawie w każdym kiosku, często nawet na dworcach, w miejscach do których dostęp jest szalenie prosty i przystępny. Niektóre zdrapki gwarantują wygraną od razu. Wystarczy sięgnąć po nią, zdrapać wszystkie pola i przekonać się, czy pod którymś ukryta jest wielka nagroda. Nie ma tutaj żadnej reguły, czasem jedna próba zakończy się szczęściem, czasem nawet dziesięć nie da gwarancji wygranej. Dlatego też na pierwszym miejscu zdecydowaliśmy się przygotować wam potencjalny ranking wygranych. Które zdrapki dają największe procentowo szanse na jakąkolwiek wygraną? Otóż okazuje się, że Lotto dane te udostępnia, zatem jeśli liczycie na zwrot postawionych środków lub nawet wykręcenie lepszych rezultatów, oto zdrapki Lotto, które powinniście wybrać w pierwszej kolejności:

  1. 500 000 złotych w banku (5,5%)
  2. Kasa i złoto (4,33%)
  3. Tygodniówka (4,32%)
  4. Mega Pensja (3,69%)
  5. Pensja (3,63%)
  6. Ekstra Pensja (3,34%)
  7. Lotek (3,18%)
  8. WinGO (3,14%)
  9. Złota Rybka (3,03%)
  10. Krzyżówka (2,63%)

Opcji jest wszak znacznie więcej, bowiem powinniśmy wam dodać kolejne propozycje z tego rankingu: Drzewko szczęścia, Szafiry Rubiny Szmaragdy, Deszcz pieniędzy, Czarny Kot, Klejnoty, Krzyżówka, I love cash, Perły i diamenty, Super linie, Super 7, Bonus w gotówce, Najlepsze życzenia, Super Vabank. Wszystkie pozostałe, które znajdziecie w ofercie Lotto mają jednak wskaźnik wygranych mniejszy niż 1%. Oznacza to, że na sto kupionych kuponów tylko jeden będzie szczęśliwy. To szalenie niska wartość, dlatego dobrze jest ją przemyśleć i zastanowić się nad wspomnianymi już celami. Oczywiście mniejsze szanse często przekładają się na ogromne wygrane, jednakże niekoniecznie jest to reguła, bowiem nawet ten jeden ze stu kuponów może wam zapewnić ledwie kilka złotych, przecież żadnego łowcy przygód nie zadowoli.

Największe wygrane w zdrapkach?

Tutaj nie ma oczywiście reguły, ale możemy podać, że w sierpniu 2018 roku wielokrotnie rozbijano bank. Odpowiednio – kolejne – wygrane to 50 000, 40 000, 36 000, 25 000, 200 000, 75 000, 40 000 czy też 150 000. Wszystkie wartości wymienione zostały w specjalnym dziale na stronie Lotto, dlatego możecie je sprawdzać na bieżąco. Podane są także zwycięskie miasta. Prawdziwym szczęściarzem okazał się w sierpniu mieszkaniec Niechorza, gdzie wygrano 2 000 000 złotych w gotówce. Stało się tak za sprawę Wielkiej Zdrapki, gdzie kwota ta była kumulacją, najwyższą możliwą wartością w historii zdrapek Lotto z tego modelu. To prawdziwe szczęście i przede wszystkim wielkie bogactwo, które jak widać wylądowało u jednej tylko osoby.

Potencjalnie duże wygrane znajdziecie także w hitach, które dopiero pojawiły się na rynku. Są to Joker, Krzyżowka, Szczęśliwe linie, 500 od ręki, 1 000 000 w banku i Lotek. Gorąco je polecamy, a gracze mają tu podobne zdanie, bowiem tytuły zbierają sporo głosów od fanów, którzy mieli już okazje z nich spróbować. Jedna z pozycji wymieniona wyżej tak jest opisywana przez twórców: „16 sierpnia do sprzedaży wchodzi najnowsza edycja kultowej zdrapki Totalizatora Sportowego „LOTEK”. Niezmiennie za 1 złotówkę i niezmiennie oferujący fantastyczne wygrane. Pamiętajcie Państwo, od 16 sierpnia w punktach sprzedaży LOTTO do nabycia kultowy „LOTEK”. Do wygrania aż 18 głównych wygranych po 40 000 zł każda. Po więcej szczegółów zapraszamy na podstronę zdrapki „LOTEK”.  „LOTEK” występować będzie w trzech kolejnych przeuroczych wizualnie odsłonach. Pula przeznaczona na wygrane wynosi 15 400 000 zł.”

Oferta zdrapek na jakie traficie

Różnorodność zdrapek jest absolutnie ogromna. W wielu przypadkach wyglądają one jak klasyczne karty, które zdobędziecie normalnie w sklepie. Są jednak też takie, które wyglądają zdecydowanie inaczej, są bardziej zaawansowane technologicznie, dają większe wygrane, mają rozwiązania typu bezpiecznego czy też oferują stałe powiększanie stawek. Co bardzo ważne, gry oferują opcję odnowienia zakładu (sięgniecie po kolejną zdrapkę za darmo). Dostępne są rzecz jasna regulaminy oraz dokładne instrukcje gry czy też rozpiski rozwiązań, które zagwarantują najwięcej pieniędzy.

Obsługa klienta w przypadku zdrapek

Punkty stacjonarne oferują wsparcie dla każdej zainteresowanej osoby. Oczywiście ważne jest, byście dotarli do działu FAQ, w którym znajdują się podstawowe objaśnienia na każdy temat związany ze stroną internetową i oferowanymi produktami. O zdrapkach także jest. Wszyscy wszak rozumiemy, że czasem potrzebna jest pomoc konsultanta, oficjalnej osoby z danej strony.

Pamiętajmy także, że za same zdrapki odpowiada w tym przypadku Totalizator, który zresztą przekłada się na samo Lotto. Tak opisują się na stronie: „Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Działa nieprzerwanie od ponad 60 lat. Dysponuje siecią ponad 17 000 punktów sprzedaży, które każdego dnia oferują szeroki wachlarz produktów loteryjnych. Spółka powstała by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów oraz urządzeń sportowych. Później do zadań Totalizatora Sportowego doszło też przekazywanie funduszy na szeroko rozumianą kulturę narodową. Dziś spółka jest jednym z najważniejszych filarów wspierających te dwie dziedziny życia społecznego. Każdego roku, dzięki graczom LOTTO, przekazuje na sport i kulturę setki milionów złotych.”

Jak prezentuje się ich wizja?

Jak prezentuje się ich wizja?W tym zakresie czytamy kolejne propozycje: „Dalsze zwiększanie funduszy przekazywanych na rzecz społeczeństwa oraz spełnianie marzeń klientów poprzez rozwijanie usług z zakresu rozrywki, w tym gier, loterii i zakładów wzajemnych przy zachowaniu najwyższych standardów odpowiedzialności społecznej. Wizja: Być liderem na polskim rynku, zapewniającym graczom łatwy dostęp do szerokiego wachlarza innowacyjnych usług z zakresu rozrywki, który stwarza unikalne możliwości rozwoju swoim pracownikom i jest godnym zaufania partnerem biznesowym.”

Zdrapki Lotto mają wiele przewag nad wydaniem internetowym. Nie ma co ukrywać, że przede wszystkim chodzi tu o możliwość sprawdzenia kupowanej zdrapki. Sięgniecie po nią, sami w spokoju wybierzecie jej rodzaj i będziecie mogli własnoręcznie kontrolować pełen przebieg zdrapywania. Dla niektórych to dodatkowa atrakcja i jeden z kluczowych czynników, dla których takie działania w punktach stacjonarnych są lepsze niż w sieci. Pamiętajmy także, że ze zdrapek skorzystać można też w domu lub po prostu je komuś zaoferować. Jest to popularna forma prezentu, w tym na wesela, kiedy to nowożeńcy sięgają po mały bonus, który może zapewnić większe wygrane pieniężne i uzupełnienie, nowego, rodzinnego budżetu.

W razie konieczności, możecie porozmawiać z obsługą lokalu w którym kupiliście zdrapkę. Jest tam także wypłacana natychmiastowo potencjalna wygrana. Oczywiście są od tego odstępstwa, szczególnie gdy chodzi o kwoty wykraczające poza możliwości obrotu poszczególnego punktu stacjonarnego. Jeśli obsługa nie będzie wam w stanie pomóc, wystarczy skontaktować się bezpośrednio z Totalizatorem sportowym. Właściwy kontakt możliwy jest poprzez formularz na witrynie internetowej, ale też przez specjalnie utworzoną infolinię, gdzie pomoc uzyskacie praktycznie natychmiastowo.

Jak grać w zdrapki Lotto?

Tutaj akurat nie ma żadnej filozofii. Zwyczajnie należy kupić nienaruszoną zdrapkę, sprawdzić dostępne pola i zdrapać je zgodnie z instrukcją. Natychmiastowo pokaże się wam wybrane pole i to, co zostało odkryte. W zależności od układów lub cyfr zobaczycie, czy wygraliście gotówkę. Często znaki muszą być ze sobą spójne. Jeśli zatem wylosujecie przykładowo 9 różnych cyfr w polskich złotych, możecie być pewni, że nic nie wygraliście. Jeśli jednak okazało się, że będą one zgodne ze sobą lub chociaż część z nich, sukces jest was.

Zdrapkę należy zgłosić do punktu w którym ją zakupiliście. Obsługa poinformuje was o dalszych działaniach. W przypadku niskich kwot, ta zostanie wam  natychmiastowo wypłacona. Jeśli jednak okaże się, że odnieśliście sukces, zostaniecie poinformowani o dalszych krokach i jeden z oficjalnych konsultantów Totalizatora skontaktuje się z wami w sprawie wygranej i jej odbioru osobistego. Oczywiście dbajcie o zakupione kupony, bowiem w przeciwieństwie do wydania internetowego, nie da się go potem odnowić. Potencjalne pranie swoich ubrań może się zatem skończyć katastrofalnie, podobnie jak i zgubiony świstek. Mając na uwadze wielkie pieniądze, które się za nim kryją, radzimy ostrożność.

Nie tylko zdrapki stacjonarne

Zdrapki Lotto to wielka frajda, ale trzeba mieć na uwadze, że możecie też grać w sieci. Mamy dla was potencjalnie ciekawą listę miejsc, które dobrze jest odwiedzić, jeśli właśnie taka forma zabawy was cieszy i wciąga.

Świetnymi miejscami będą Malina, Casino-X, Red Ping Win, Yoyo Casino, PlayAmo, Unibet, Betchan, Bob Casino czy Betsson. Każde ze wspomnianych kasyn to absolutna gwarancja sukcesu i wciągającej zabawy. Poza klasycznymi zdrapkami znajdziecie tam doskonałej jakości promocje, w tym na dodatkową gotówkę czy darmowe próby. Do tego dochodzi możliwość gry mobilne, obsługa klienta przez całą dobę.

Wystarczy się sprawdzić!