💰 Zdobądź do 2000 € z promocją ukończ miasta z RTbet

Atrakcyjne bonusy kasynowe za aktywność graczy w RTbetCoraz więcej dobrych kasyn wprowadza u siebie sklepy z nagrodami. Gracze za aktywność otrzymują monety, a potem mogą je zamienić na bonusy pieniężne czy darmowe spiny. Taka akcja ma miejsce w RTbet, gdzie można za monety odbudowywać miasta i zdobywać przez to bonusy. Klienci omawianego kasyna mogą za aktywność zdobywać monety. To między innymi 1 moneta za każde 2 EUR postawione w kasynie czy 1 moneta za zakład sporty za 1 EUR z kursem 1.5. Do tego mamy również osiągnięcia, turnieje i wyzwania, w których także można zdobywać monety. Później zaś takie żetony można wykorzystać na różne sposoby w kasynie. Warto zapoznać się z listą osiągnięć, albowiem pozwalają one w miarę szybko zdobywać sporą liczbę monet.

Jednym ze sposobów na wykorzystanie monet jest nowa akcja Boiska i Miasta. Zadaniem gracza jest użycie zebranych monet, aby odbudować boiska sportowe. Mamy tu 5 miast, a w każdym z nich znajdują się boiska w liczbie od 5 do 7. Każde odbudowane boisko da nam darmowy zakład, środki bonusowe lub free spiny.

Aktualnie na poziomie 1 mamy Berlin, Helsinki, Warszawę, Rzym oraz Sztokholm. W przypadku Berlina za każde boisko dostaniemy 5 darmowych spinów, a zbudowanie wszystkich to nagroda w wysokości 5 EUR. Można zatem napisać, że jest to dodatkowa atrakcja i forma zabawy w kasynie, dzięki której można zdobyć sporo innych nagród. Finalnie można odebrać bonusy o łącznej wartości nawet 2000 EUR. Po więcej informacji warto zajrzeć na stronę kasyna.


Najnowsze promocje w kasynie RTbet