🏎️ Spin Rally wygrywaj 500 zł co 30 minut z kasynem RtBet

Spin Rally - szansa na nagrodyWielu graczy lubi turnieje w kasynach. Większość jednak takich wydarzeń trwa tygodniami czy miesiącami. Dlatego coraz bardziej cenione są szybkie turnieje, gdzie nagrody rozdawane są nawet tego samego dnia. Z takimi turniejami mamy do czynienia w kasynie RTBET, gdzie odbywa się regularnie Spin Rally. To szansa na szybkie nagrody

Spin Rally to specjalna sekcja w kasynie RTBET, która związana jest z szybkimi turniejami. Dzielą się one na 3 kategorie: Super Wygrane, Wielkie Wygrane oraz Regularne Wygrane. Mamy tu prostą zasadę - zapisujemy się do turnieju i obstawiamy zakłady na wybranych grach. Zazwyczaj jest to tylko 1 slot, a kasyno często stawia na Gates of Olympus, Book of Dead, Fire in the Hole XBOMB, Sweet Bonanza czy Majestic King. W przypadku regularnych turniejów, odbywają się one co godzinę i każdy z nich trwa 25 minut. Pula nagród wynosi 50 euro, gdzie pierwsza osoba dostaje 30 euro, a dwie pozostałe 15 i 5. Topowe turnieje odbywają się o określonych godzinach, trwają 55 minut i wiążą się z większą pulą - 200 euro. Tutaj na nagrody może liczyć 8 graczy, gdzie najwyższa kwota to 75 euro. Po środku znajdują się także turnieje z pulą 100 euro dla 5 graczy, z najwyższą nagrodą 50 euro, które trwają 25 minut.

Zasady są tutaj proste - im więcej wygranych, tym więcej punktów. Każdy turniej ma limit spinów, więc należy spieszyć się z obstawianiem zakładów. Ponadto ustalona jest minimalna ilość uczestników. Jeśli nie zostanie wypełniony ten warunek, to niestety turniej zostaje uznany za nierozegrany. Na stronie kasyna można zapoznać się z dokładnym harmonogramem - z godziną turniejów, grą, czasem i nagrodami.


Najnowsze promocje w kasynie RTbet