Zdobądź monety i wymień na wspaniałe nagrody LazVegas

Sprawdź Laz Arcade w promocji w kasynie Laz VegasW kasynie Laz Vegas dostępna jest specjalna akcja o nazwie Laz Arcade, dzięki której można zdobywać atrakcyjne nagrody. W kasynie Laz Vegas możesz się już teraz wybrać na wycieczkę do Laz Arcade. W ramach różnych misji i zadań możesz zdobywać monety i wymieniać je na wspaniałe nagrody. Kasyno poprzez program Laz Arcade nieustannie szuka nowych sposobów nagradzania swoich wiernych graczy. Podczas gry możesz z łatwością zarobić monety, a te następnie mogą zostać przez Ciebie wymienione na szereg bonusów i nagród. Im więcej zdobędziesz monet, tym większy masz dostęp do nagród.

Warto pamiętać też o tym, że Laz Arcade ma o wiele więcej do zaoferowania:

Przede wszystkim są to misje, za których wykonywanie dostajesz nagrody w postaci monet, darmowych spinów, bonusów meczowych i innych. Misje mogą mieć różne oblicza, poprzez obstawianie ulubionej gry, zakłady w pokerze, ruletce czy choćby dostać możesz nagrodę za to, że prześlesz swoje dokumenty weryfikacyjne. Nowe misje są dodawane przez cały czas, więc warto je śledzić na stronie. Musisz pamiętać też, że wraz ze wzrostem całkowitej liczby monet zdobytych w historii twojego konta, będziesz mógł liczyć na awans na wyższy poziom. Każdy poziom ma swoje unikalne korzyści.

Możesz też liczyć w przypadku Las Arcade na funkcję Zakręć kołem, w której to możesz wykorzystać swoje monety, aby zakręcić specjalnym kołem ruletki z nagrodami. Nagrody mogą obejmować darmowe spiny, bonusy meczowe, darmowe nagrody bonusowe oraz prezenty fizyczne na specjalne okazje. P

Ponadto w oficjalnym sklepie Laz Arcade możesz za pośrednictwem monet zdobytych z rozgrywki lub misji kupować szereg bonusów w tym darmowe spiny.


Najnowsze promocje w kasynie LazVegas