Weekendowy reload bonus 50% do 2000zł w RoyalRabbit

Weekendowy bonus Royal RabbitNa stronie kasyna Royal Rabbit czeka na was weekendowy bonus. Pozwoli on doładować swoje konto o ekstra 50%. W ten sposób zyskacie nawet 500€ w gotówce premiowej. Jeśli sięgniecie po ekwiwalent w innej walucie, będzie to aż 2 000 złotych. Jeśli chcecie zdobyć takie środki, wystarczy między sobotą a niedzielą dokonać depozytu.

Zostanie on automatycznie powiększony. Do wydarzenia nie musicie się ani zapisywać, ani prosić operatora przez czat na żywo. Dzięki temu całość będzie bardzo prosta, a wy skupicie się na grze. Zdobyte w ten sposób pieniądze można wykorzystać w dowolnie wybranych grach z oferty kasyna. Wlicza się w to także produkty na żywo. Akcja jest w pełni odnawialna, dzięki czemu skorzystacie z niej co weekend. Wystarczy tu wpłata na poziomie 20€. To minimalna kwota, która uprawniać was będzie do odbioru środków. Środki takie musicie 25-krotnnie obrócić przed zleceniem ich wypłaty. To kolejny bardzo duży plus dla graczy, szczególnie, ze konkurenci oczekują znacznie wyższego, często wręcz nierealnego obrotu. Pamiętajcie tylko, że musicie sami sięgnąć po taki dodatek, co opisane jest w punkcie 5. Regulaminu: „Weekendowy bonus za przeładowanie należy odebrać w dziale zasileń konta kasjera. Jeśli tego nie zrobisz, nasz system nie będzie mógł przyznać Ci bonusu.” – pozostałe zapiski znajdziecie w warunkach i zasadach kasyna.

Regulamin promocji weekendowej od Royal Rabbit to zaledwie kilka punktów. Są jednak obligatoryjne i nie ma od nich odstępstw. O tej akcji, jak również o pozostałych dostępnych na stronie, przeczytać można u operatora. W razie dodatkowych pytań, do pomocy oddelegowano wam konsultantów czatu na żywo.


Najnowsze promocje w kasynie