Weekendowy bonus do 1000PLN w kasynie online Maneki

Weekendowy bonus w kasynie ManekiWeekendowy bonus w kasynie Maneki to niebywała okazja do tego, by powiększyć swoje zasoby na dalszą grę nawet o 1 000 złotych. Jak to możliwe? Cóż, spełnić trzeba kilka warunków, aczkolwiek aktywne osoby nie będą miały z nimi najmniejszego problemu. Po pierwsze trzeba mieć za sobą co najmniej trzy depozyty, a przy okazji subskrybować mailing tego właśnie operatora. Te dwa warunki zapewnią wam dodatek na piątek, który obrócić się może w całkiem sporo kasy. Bądźcie zatem aktywni w tygodniu, by najbliższe dni spędzić w doborowej atmosferze wideo slotów, ale też gier stołowych i krupierów z kasyna na żywo.

Oferta jest odnawialna, więc nawet jeśli dopiero zaczynacie, być może już za tydzień czeka na was nowa promocja. Za jej sprawą zapewnicie sobie doładowanie powiększone o 30%, co jak już wspomnieliśmy, może się przełożyć nawet na 1 000 złotych. Sprawdzajcie swoje adresy mailowe w każdy piątek, bowiem to właśnie tam wysyłane są specjalne kody z których będziecie mogli skorzystać. Co ważne, minimalny depozyt, który będzie was uprawniał do sięgnięcia po bonus to zaledwie 10€ i już taka kwota niejako wdroży was w całe przedsięwzięcie. Dobrze jest zatem próbować, mając przy tym na uwadze, że samo kasyno oferuje aż trzy kolejne promocje powitalne, co będzie świetnym początkiem do dalszych przygód.

W bonusie obowiązuje regulamin, który znajdziecie na stronie Maneki. Operator zachęca do zabawy, jednocześnie przypominając, że witryna oferuje także liczne inne dodatki, w tym turnieje oraz program VIP za sprawą którego wasze wygrane będą jeszcze większe niż kiedykolwiek dotąd.


Najnowsze promocje w kasynie Maneki