Turniej nagrody i wygrane z pulą 9 000€ w Winota

Nagrody i wygrane dla graczy kasy WinotaDaily Drops and Wins to promocja, którą możemy spotkać w wielu kasynach internetowych. Zazwyczaj różni się ona nieco warunkami czy nagrodami do wygrania. Teraz z takiej okazji mogą skorzystać również klienci kasyna Winota.

Nowa oferta promocyjna w kasynie Winota dostępna jest dla każdego klienta z aktywnym kontem, który wyrazi zgodę na uczestnictwo w wydarzeniu. Wystartowała ona 3 czerwca i potrwa aż do 17 listopada. Naszym zadaniem jest tutaj obstawianie zakładów od 0.50 euro na wybrane gry hazardowe. Tych mamy kilkadziesiąt, wśród których znajdują się między innymi: Amazing Monkey Machine, The Magic Cauldron - Enchanted Brew, Fruity Party, John Hunter and the Book of Tut, The Dog House Megaways, Big Bass Bonanza czy też Wolf Gold.

System promocji polega na tym, że każdy zakład może przynieść nam jedną z losowych nagród. Kasyno Winota wyznaczyło aż 500 losowych nagród z puli 9000 euro, które przydzielane są graczom każdego dnia! Co najważniejsze, wylosowanie 1 nagrody nie zabiera nam szans na otrzymanie kolejnej. Wśród tych 500 nagród do wylosowania są:

1 x 1000 euro

2 x 500 euro

5 x 100 euro

Szczegółowe informacje o tym wydarzeniu można znaleźć w regulaminie na stronie kasyna Winota.

Oczywiście przypominamy, że możemy skorzystać tu z wielu innych ciekawych ofert. Jedną z nich jest Weekend Reload Bonus 50% do 2800 złotych i 50 FS. Ciekawy jest także Weekly Cashback 15% do 12 000 złotych, Weekly Reload Bonus 50 FS. Oczywiście nowi klienci mogą skorzystać a aż potrójnego bonusu na start.


Najnowsze promocje w kasynie Winota