Cotygodniowy cash back 15% do 12 000zł w Winota

Odbierz cotygodniowy zwrot przegranych srodków w WinotaNie każdemu szczęście sprzyja w kasynie. Zdarzają się takie dni czy serie, gdzie dobry los nas opuszcza i musimy pogodzić się z utratą mniejszych lub większych sum. Na całe szczęście sporo kasyn oferuje nam cashback, czyli częściowy zwrot gotówki z przegranych środków. Jednym z nich jest Winota .

Kasyno internetowe Winota zorganizowało specjalną akcję z cashbackiem, w ramach której można dostać nawet do 12000 złotych. Póki co jest to oferta bezterminowa, więc praktycznie w każdym tygodniu gracze dostają tutaj cashback na swoje konto. Co jednak należy zrobić, aby z niego korzystać? Przede wszystkim oferta skierowana jest do każdego klienta kasyna. Konieczne jest tutaj jednak na początek wpłacenie w ramach akcji depozytu w kwocie co najmniej 20 euro. Później w celu aktywacji bonusu konieczne jest skontaktowanie się z pracownikiem kasyna przez live czat, aby ten uruchomił nasz bonus. Później po prostu gramy w kasynie Winota.

Zwrot na konto uzależniony jest nie tylko od ilości zakładów, lecz także naszego poziomu w programie członkowskim.

Mistrz otrzymuje 5% do kwoty 4000 złotych.

Król Kabaretu otrzymuje 10% do kwoty 8000 złotych.

Superstar otrzymuje 15% do kwoty 12000 złotych.

W ramach tej oferty można dostać minimalny cashback w kwocie 20 złotych. Bonus dla gracza podlega jednak warunkom obrotu, co nie jest tu zbyt trudne do zrealizowania, gdyż wynosi od tylko x1. Dobrze jednak jest przeczytać cały regulamin promocji na stronie kasyna.

Przypominamy przy tym również o ciekawej ofercie powitalnej podzielonej na 3 etapy, jak i o kilku interesujących promocjach czy turniejach w kasynie Winota.


Najnowsze promocje w kasynie Winota