Spis jackpotów

Co oznacza Jackpot?Co oznacza Jackpot?

Jeśli chodzi o spis jackpotów, to można o nich powiedzieć niezwykle wiele, wszystko za sprawą studiów deweloperskich, które stale dążą do tego, by dostarczyć nam jak najciekawsze i najbardziej wciągające hity. Niektóre z nich poza doskonałą grafiką, mechanizmem czy dźwiękiem, zaoferują także gry bonusowe, rozwiązania dodatkowe jak Wild i Scatter, ale też… no właśnie jackpoty progresywne. Są to pomysły kluczowe dla tych, którzy liczą i oczekują na możliwie największe wygrane, często przekraczające nawet ludzkie wyobrażenia. Biorąc pod uwagę rekordy Guinessa, które już teraz mogą sprawić wiele zakłopotania, warto wspomnieć, że sytuacja stale się poprawia, a już za kilka chwil sami możecie wygrać potężne pieniądze, często więcej niż kilka czy kilkanaście milionów złotych. Obecne rekordy to praktycznie ponad 70 milionów i chyba nikt nie ma wątpliwości, że wkrótce czynnik ten ponownie wystrzeli znacząco do góry, zwłaszcza, że hitów jest więcej, podobnie jak i zainteresowanych graczy. Dlatego też zdecydowaliśmy się przygotować dla was ogólny spis jackpotów, jaki znaleźć można w sieci. Oczywiście będzie to jedynie wstęp do całego zagadnienia, ponieważ gier tego typu jest bardzo dużo i zawsze zależny będzie od kasyna oraz studiów z którymi współpracuje. Pewne jest jednak to, że spodziewać się można bardzo wielu emocji. Zaznaczymy także już na tym etapie, że wszelkiej maści gry kasynowe jackpot to oczywiście kumulacje, które rosną z każdym pojedynczym spinem wykonywanym przez wszystkich graczy łącznie, którzy korzystają z danego wideo slota. Nie ma przy tym znaczenia czy grają u jednej marki, czy też z jednego kraju. Im więcej, tym lepiej. Jest to podstawowa różnica pomiędzy klasycznymi jackpotami, które ustalone są na konkretnym poziomie i które nigdy nie będą większe. Rzecz jasna jest je łatwiej wygrać, aczkolwiek zależy to od odpowiednim czynników przypisanych do wideo slota. Dodatkowo dobrze jest spojrzeć na czynnik RTP, czyli procent zwrotu inwestycji do gracza, dzięki czemu przed startem zabawy można niejako obliczyć jak często będziecie wygrywać i jakie będą to dokładnie wartości. Nie przedłużając jednak, podamy wam podstawowe propozycje w zakresie jackpotów progresywnych.

Propozycje dostępnych jackpotów progresywnych

Propozycje dostępnych jackpotów progresywnychNa początku chcielibyśmy wspomnieć o Mega Fortune, które ma też swój odpowiednik Dreams, przewidziany bezpośrednio na platformy mobilne, jak smartfon i tablet. Nie każdy ma czas i możliwość, by korzystać ze swojego komputera, dlatego też opracowano bardzo podobne rozwiązania z wykorzystaniem systemów iOS czy Android. W przypadku tego wideo slota, który pochodzi od NetEnt, mówimy o wygranych, które prawie zawsze warte są więcej niż 10 milionów złotych, a często kwota ta będzie i wielokrotnie wyższa. Głównym celem gracza są tu zmagania z bogactwem, dlatego wszechobecne będą jachty, prywatne odrzutowce, drogie szampany. Marka zachowała jednak klasyczny wygląd a także 5-bębnowy układ, który będzie z wami od pierwszej chwili. Podobnie jest również w Mega Moolah. Ten slot bazuje na sawannie i dzikich zwierzętach, a same nagrody wypłacane będą w milionach. Jeszcze w lipcu 2018 roku kwota o jaką walczyli gracze sięgnęła przeszło 20 milionów. Podobnie jak i w Mega Fortune, również tutaj dostępny jest tryb gry mobilnej, nazwany ISIS. Gra pochodzi od Quickfire, czyli studia stworzonego przez Microgaming. Jest to absolutny gwarant bezpieczeństwa, ale też świetnych układów i mechanizmów. Znajdziecie tam 5—bębnów oraz 25 zwycięskich linii, czyli tzw. Paylines. Możecie je sprawdzić na własnej skórze. Wystarczy uruchomić grę i najechać myszką na jedną z cyfr, które widoczne są po lewej i prawej stronie. Wówczas pokaże się linia, która zapewnia wygraną. Stawki są tu minimalne, aczkolwiek jeśli chcecie sięgnąć po maksymalną kasę, konieczna jest gra za górną granicę zakładu. Całość w ciekawy sposób podzielono na tryby Mini, Minor, Major i Mega, które uruchamiane są przy właściwym trybie. Już trafiając pięć lwów otrzymacie 15 000 żetonów, aczkolwiek liczyć tez można na Wild i Free Spins, które dodatkowo mnożą potencjalne wygrane.

Wymieniliśmy powyżej dwa znane tytuły, ale nie możemy zapomnieć o Hall of Gods, które uważane jest za prawdziwy klasyk w zakresie jackpotów. To właśnie on nawiązuje do mitologii nordyckiej i on zapewni wielkie wygrane sięgające od kilku do kilkunastu milionów euro w nagrodzie. Właśnie w tym tytule wywalczono część z największych rekordów, które następnie trafiały do księgi Rekordów Guinessa. Minimalna stawka zaczyna się tu już przy 0,01 euro, z kolei maksymalna to już 50 euro. Szata graficzna jest tam prosta, aczkolwiek bardzo przyjazna i mocna graficznie, dzięki czemu spędzony czas zawsze będziecie wspominać z rozrzewnieniem. Tu również jest pięć klasycznych bębnów, jednakże obok Wild i free spinów skrywanych pod znakiem Scatter, odkryjecie też grę dodatkową, w tym przypadku ukrytą pod symboliką Bonus. Podobnie spodobać się może Arabian Nights. Gra bardzo stara, aczkolwiek zachowana w doskonałym stanie, dzięki czemu rozrywka zawsze przyciąga masy chętnych graczy z całego świata. Przeniesiemy się tu na pustynię i tereny podległe szejkom, którzy żyją przy wielkich bogactwach i oferują je właśnie chętnym graczom. Tu również dostępne są symbole Wild i Scatter. Przypomnimy, że te pierwsze odpowiadają za wymianę znaków z planszy, by gracze mieli dodatkowe szanse na końcowy sukces.

Spróbuj swoich sił i wygraj Jackpota

Jackpot podsumowanieWymieniliśmy powyżej największe znane hity, aczkolwiek nawet w grze Batman dostępny jackpot często przekroczy 10 milionów złotych. Dlatego też zaznaczyliśmy we wstępie, że tytuły te są tak rozległe i nie zawsze będą nacechowane prostymi rozwiązaniami. Spotkać można także takie gry jak Super Fast Hot, Mega Joker, Ozwin’s Jackpots, Super Lucky Frog, Cosmic Fortune (i kilka dodatkowych gierek z tej serii), Millionaires Club, Caribbean Stud czy Holmes and the Stolen Stone. Jest to gra autorstwa Yggdrasil, która nacechowana jest świetnymi animacjami i doskonałą mechaniką. To jeden z tych tytułów, który pozbawiono prostoty i nakierowano na rozwój technologiczny, którego pożąda duża część z graczy. Wielkim atutem tego pomysłu jest gra bonusowa, w której zbierane są odłamki bomby, a na jej podstawie powiększycie końcową znacząco swoją wygraną. Dostępne są też fazy free spinów oraz zbieractwo kryształów w jednym kolorze, co ostatecznie uruchamia tutaj fazę jackpota, a ten oscyluje często w granicach przeszło 100 000 złotych w gotówce.

Jak już zaznaczaliśmy, kumulacje są różne i będą nakierowane na dziesiątki gier, aczkolwiek w pojedynczym kasynie znaleźć ich można ok. kilkanaście. Wygrane są różne i poziom ich wywalczenia również zaliczyć można do wysokiego. Prawda jest jednak taka, że wielu graczy wygrywało już przy pierwszym spinie, dlatego spróbowanie swoich sił jest tak ważne i cenne.